TechCrunch başlangıç ​​oluşturma podcast’i Found, Webby Ödülü’ne aday gösterildi

Dinleyiciler her hafta dinleyebilir Kurmak günümüzün girişimlerinin arkasındaki gerçek hikayeleri öğrenmek için. Ve bu yakın zamanda değişmeyecek olsa da, bu hafta size biraz ekstra bir şey getireceğim için heyecanlıyım.

Found’un bir izleyicinin tercihi için aday gösterildiğini duyurmaktan memnuniyet duyuyorum. Webby Ödülü En İyi Teknoloji Podcasti kategorisinde.

Found’u dinlemeyi seviyorsanız, bize şu şekilde yardımcı olabilirsiniz: favori podcast’iniz için burada oylama yapın. Oylama 20 Nisan’a kadar açık.

Başlangıç ​​oluşturmak herhangi bir pazarda zordur ve bunu yapmanın doğru bir yolu yoktur. Yapabilirsiniz Bulunanlara güvenmek girişimlerin arkasındaki gerçek hikayeleri öğrenmek ve girişimcilerden şirketlerini nasıl büyüttükleri ve yol boyunca yaptıkları seçimler hakkında bilgi almak için.

Son zamanlarda, şovda İsveçli fintech devinden harika bir startup dizisi gördük. Klarnaiçin şirket yünlü mamutu hayata döndürmek isteyen kadın temelli parfüm şirketi ilk ürünlerini ve aradaki her şeyi piyasaya sürdü.

Her hafta bizi izlemeye geldiğiniz için gerçekten minnettarız ve karşılığında bize biraz yardımcı olabileceğinizi umuyoruz. Found için Webby oyunuzu kullanın 20 Nisan’a kadar.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın