Strava, kullanıcıların etkinlikleri izlerken içeriği dinlemesine izin vermek için Spotify ile entegrasyonu başlatıyor

StravaDünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan etkinlik izleme ve sosyal topluluk platformu Spotify ile yeni bir uygulama içi entegrasyonu duyurdu. Entegrasyon, kullanıcıların etkinlikleri takip ederken Strava uygulamasından müzik, podcast ve sesli kitaplara kolayca erişmesine olanak tanır.

Bugünden itibaren kullanıcılar, Strava’daki kayıt ekranından Spotify içeriğini oynatabilir, duraklatabilir, devam ettirebilir, atlayabilir ve göz atabilir. Bu yeni entegrasyonla, kullanıcılar artık dinledikleri içeriği ayarlarken iki uygulama arasında geçiş yapmak zorunda kalmayacak.

Strava’nın Bağlantılı Ortaklıklar Başkan Yardımcısı Mateo Ortega, e-postayla yaptığı açıklamada, “Platformda müzik ve hareketi sorunsuz bir şekilde entegre etmek için Spotify gibi küresel bir liderle ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu yeni özellik, Strava’nın bağlı fitness merkezindeki konumunu daha da sağlamlaştırıyor ve küresel aktif insan topluluğunun Strava üzerindeki gücünü göstermeye devam ediyor.”

Spotify İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı, yaptığı açıklamada, akış hizmetinin en büyük hedeflerinden birinin dinleyicilerin olduğu her yerde olmak olduğunu ve Strava ile bu entegrasyonun, dinleyicilerin platformundaki müzik ve ses içeriğine kesintisiz erişim sağlamasının yollarından biri olduğunu söyledi. .

Spotify, Strava’nın yakın zamanda entegrasyon başlattığı tek popüler uygulama değil. Birkaç ay önce, Snap ile ortak olan şirket kullanıcıların fitness yolculuklarını Snapchat’te paylaşmalarına olanak tanıyan yeni bir Lens başlatmak için. Strava Activity Lens, doğrudan Strava profilinize bağlanarak çalışır ve son antrenmanlarınızdan istatistiklere ve aktivite haritalarına erişmenizi sağlar.

2009 yılında kurulan Strava, önde gelen etkinlik izleme hizmetlerinden biri olarak adından söz ettiriyor. Aynı zamanda fitness tutkunları için bir sosyal ağdır, çünkü yarışlarınızı ve antrenmanlarınızı Strava akışınızda arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca fotoğraflar yayınlayabilir, topluluklar oluşturabilir ve diğerlerinin faaliyetleri hakkında tebrikler ve yorumlar bırakabilirsiniz.

Bugünün duyurusu Strava olarak geliyor yakın zamanda satın alınan Fatmap, harika dış mekanlar için yüksek çözünürlüklü bir 3B küresel harita platformu oluşturan bir Avrupa şirketi. Strava’nın nihai uzun vadeli hedefi, Fatmap’in ana platformunu Strava’nın kendisine entegre etmektir.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın