Sorunları çözmek korku tellallığından daha iyidir

W
Haftalık yeni başlayanlar ve pazarlar haber bülteni olan TechCrunch Exchange’e hoş geldiniz. Şundan ilham alıyor: günlük TechCrunch+ sütunu adını nereden alıyor. Her Cumartesi gelen kutunuza gelmesini ister misiniz? Üye olmak Burada.

Siber güvenlikten SaaS’a restoranlar için başarılı bir iş yürütmenin anahtarı, müşterilerinizin gerçek sorunlarını çözen bir ürün satmaktır. — Anna

rent a car 34

Siber güvenlikte 2022

Son bulgular, siber suçluların oldukça yoğun bir 2022 geçirdiğini gösteriyor. Göre yıllık rapor İsrailli siber güvenlik şirketi Perception Point’ten, kötü niyetli aktörler tarafından girişilen gelişmiş kimlik avı saldırılarında dünya çapında %356’lık bir büyüme oldu.

Benim için korkutucu olan, bu saldırıların ne sıklıkla en zayıf halkadan faydalandığı: biz insanlar. Örneğin, rapor, iş e-postası gizliliğini tehlikeye atma (BEC) girişimlerinde yıldan yıla %83’lük bir büyüme gösteriyor.

Raporda, “Bu saldırılarda, siber suçlular meşru işletmeleri taklit etmek ve çalışanlardan veya iş ortaklarından büyük meblağlarda para veya gizli veriler talep etmek için sahte e-postalar kullanıyor.”


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın