Snapchat, ücretli aboneler için yeni bir üretken AI özelliği olan “AI Snaps’im”i kullanıma sunuyor

rent a car 34

Bugün Snapchat ilan edildi Snapchat+ abonelerinin, uygulama içi sohbet robotu My AI’dan üretken bir Snap geri almak için yaptıklarının Snap’lerini göndermelerine olanak tanıyan yeni bir üretken AI özelliğinin lansmanı. Özellik önizlendi geçen ayki Snap İş Ortağı Zirvesi’nde My AI özelliğinin kendisinin artık tüm kullanıcılar için ücretsiz olduğu, ancak o sırada bir çıkış tarihi sunulmadığı haberiyle birlikte.

Yeni üretken yapay zeka özelliği Snap’in bugün piyasaya sürülmesinden önce bir numara çıkardı @ sözü ile çağrılabilen My AI chatbot’u arkadaşlarla grup sohbetlerine ekleme yeteneği ve ayrıca yer önerileri ve Lens önerileri için AI kullanma yeteneği de dahil olmak üzere, Snapchat uygulamasındaki AI ile aşılanmış diğer güncellemeler. Ayrıca, My AI chatbot, kullanıcıların Snap’lerine metin tabanlı bir yanıtla yanıt verebilmek için yakın zamanda güncellendi.

Şimdi, ücretli Snapchat+ aboneliğiyle, My AI da bir fotoğraf döndürebilir.

Snap CEO’su Evan Spiegel’in Snap Partner Summit’te gösterdiği tek öneri, karşılığında komik bir köpek fotoğrafı almak için köpeğinizin bir fotoğrafını göndermek ve bir Snap of Snap göndermek olduğu için, özelliğin eğlence amaçlı olmanın ötesinde pek bir değeri yok gibi görünüyor Tarif önerisi almak için bahçenizdeki sebzelere bakın.

Tarif önerileri özelliği, pratik bir bakış açısıyla en umut verici görünüyor, ancak Snap’in açıkladığı gibi, yapay zekanın “en son market alışverişinizden” fotoğrafları ne kadar iyi işleyebileceği belli değil.

Görsel Kaynakları: Patlatmak

Snap’s Newsroom’da bugün yapılan duyuruda, şirket ayrıca My AI’a “pizza, OOTD” veya “tüylü en iyi arkadaşınızın” bir fotoğrafını gönderebileceğinizi öneriyor.

Ayrıca, Snap’in My AI üretken fotoğraf özelliği etrafında ne ölçüde güçlü korkuluklar uyguladığı da belli değil. Lensa AI gibi diğer üretken AI uygulamalarının geçmişte olduğu gibi, bu durum gençlerin ebeveynleri için bir endişe kaynağı olabilir. kolayca kandırılmış NSFW görüntüleri yapmak için.

Snap ayrıca, ebeveynlerin ve velilerin çocuklarının My AI sohbet robotuyla etkileşimleri hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olmak için Aile Merkezi ebeveyn denetimleri merkezine içgörüler getireceğine söz vermişti. Ancak My AI’nin tüm Snapchat kullanıcılarına küresel lansmanından itibaren, şirket hala bunu yapmadı. Ve Aile Merkezi kontrollerinin ne zaman devreye gireceğini belirtmedi, yalnızca hala iş başında olduklarını belirterek.

Yapay zeka sohbet robotlarını kullanırken dikkate alınması gereken başka gizlilik hususları da vardır. Patlatmak kullanıcıları zaten uyardı şirket, kullanıcı bunları manuel olarak silene kadar tüm mesajlarını Yapay Zekam ile kaydediyordu ve aynı şey yeni üretken fotoğraf deneyimi için de geçerli.

Ek olarak, Snap, “İken [My AI] önyargılı, yanlış, zararlı veya yanıltıcı bilgilerden kaçınmak için tasarlanmıştır, hatalar meydana gelebilir, bu nedenle lütfen tavsiye için ona güvenmeyin.”

Yeni üretken yapay zeka özelliği yalnızca Snapchat+ aboneleri tarafından kullanılabilir. $3.99/ay uygulama içi abonelik 1 Numaralı En İyi Arkadaşı sabitleme seçeneği, Hikaye Yeniden İzleme göstergesi, özel uygulama simgeleri ve bir tema düzenleyici, Öncelikli Hikaye Yanıtları, bir Snapchat+ rozeti ve çok daha fazlasını içeren çeşitli Snapchat geliştirmeleri sunar.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın