Singapur merkezli BandLab Technologies, 415 milyon $ değerinde 25 milyon $ yatırım aldı

Singapur merkezli BandLab TeknolojileriSosyal müzik oluşturma platformu BandLab’ın ana şirketi, B1 Serisi fonlamada 25 milyon dolar topladı ve bu da para sonrası değerini 425 milyon dolara çıkardı. Tur, Prosus Ventures’ın süper orantılı katılımıyla geri dönen yatırımcı Cercano Management (eski adıyla Vulcan Capital) tarafından yönetildi.

Yeni finansman, BandLab Technologies’in 315 milyon $’lık sonradan para değerlemesinden topladığı 65 milyon $’lık B Serisine katkıda bulunuyor ve Nisan 2022’de açıklandı. Şirketin dijital bölümü Caldecott Müzik Grubuaynı zamanda Vista Musical Instruments ve NME Networks’ü de içerir.

Toplamda, BandLab Technologies’in 60 milyon kayıtlı kullanıcısı vardır. BandLab’ın özellikleri arasında Studio adlı bir dijital ses iş istasyonu, telifsiz örnekleme ve döngü hizmeti Sounds ve AI müzik oluşturma aracı SongStarter yer alır. BandLab Technologies’in diğer mülkleri, profesyonel müzisyenler için bir dijital ses iş istasyonu olan Cakewalk, bağımsız müzisyenler ve prodüktörler için profesyonel hizmetler sitesi olan ReverbNation ve beat pazarı Airbit’tir.

Yeni fon, yeni müzik oluşturma araçlarının yanı sıra BandLab for Education gibi girişimlerin işe alınması ve geliştirilmesi için kullanılacak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın