Şanlıurfa’da dehşete düşüren imaj

Şanlıurfa’da dehşete düşüren imajEdinilen bilgiye gore olay, Birecik’e bağlı Karşıyaka Mahallesi’nde yaşandı.

İddiaya nazaran, ilçede yaşayan Mehmet Y. Ile Dündar K. Içinde alacak verecek meselesi nedeniyle husumet başladı. Otomobille boş bir alana giderek park eden şahıslar içinde kavga çıktı. Otomobilin içerisinde yaşanan dövüşte Mehmet Y., Dündar K.’yi bıçakladı. Yaralanan kişi, otomobilden inerek uzaklaşmaya çalıştı. Arkasından giden Mehmet Y., şahsı yere düşürdü.

Dehşet anları kameraya yansıdı

Mehmet Y., kanlar içerisinde kalan Dündar K.’yi yerde sürüklemeye başladı. Olayı görerek cep telefonuna kaydeden kadın ve çocuklar, Mehmet Y.’nin erkeğe daha çok zarar vermemesi için dakikalarca dil döktü. Dündar K.’yi bırakan şahıs, arabaya binerek vaka yerinden uzaklaştı.

Polis ve sağlık ekiplerine haber verildi

Yaralının yanına giden kadın ve çocuklar, sonrasında polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Ambulansla Birecik Devlet Hastanesine kaldırılan şahıs, durumu ağır olduğu sebebi öne sürülerek Şanlıurfa merkezdeki Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Polis zanlıyı kısa müddette elde etti

Olay yerine giden polis ekipleri, otomobile binerek uzaklaşan şahsın Mehmet Y. Olduğunu belirledi. Gözaltına alınan kişi emniyete götürülürken, vakayla alakalı başlatılan tahkikat devam ediyor.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın