Q2, web3 girişimleri ve tek boynuzlu atlar için bir fon erteleme getiremedi

Bak ve bak, zaten 2023’ün yarısına geldik, bu da ikinci çeyreğe ilişkin yepyeni, cızırtılı verilere yalnızca birkaç hafta uzakta olduğumuz anlamına geliyor. Bununla birlikte, gözünüzü ufka dikmek her zaman akıllıca olacaktır, bu nedenle web3 ve tek boynuzlu at fonlama eğilimleri hakkında son üç aydaki ilk verilerden çıkarabileceğimiz birkaç sonuç çıkarmaya karar verdik.


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Oku onu TechCrunch+’ta her sabah ya da al Exchange bülteni her cumartesi.


Yatırımcıları web3 girişimlerine para yatırmaya iten şevki, son girişim patlamasına özgü bir özellik olarak adlandırmanın adil olduğunu düşünüyorum. Fintech ile ilgili ne sermaye ne de coşku yetersizdi O aylarda yatırımcılar, para ve değer yönetimi dünyasını sarsmak isteyen blockchain odaklı girişimlere on milyarlarca dolar akıttı.

Kriptoya sıkı sıkıya inananlar çizgiyi kararlı bir şekilde tutmakancak ikinci çeyreğe ilişkin erken veriler, birçok girişim yatırımcısının saklanmak için koştuğunu gösteriyor.

Ve ilk rakamlara göre, tek boynuzlu atlara ve boynuz yetiştirmeye yakın şirketlere yapılan girişim yatırımlarının değerinde bir düşüş oldu. Gerçekten de, bu metrik rekor düşük seviyelere yakın.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın