Portal’ın Mac uygulaması, kullanıcıların sürükleyici arka planlar ve ses ile odaklanmasına yardımcı olur

rent a car 34

Verimliliği artıran uygulama Portal başlattı bir Mac uygulaması. Şirket, kullanıcıların sürükleyici arka planlar ve doğal seslerle odaklanmalarına ve daha üretken olmalarına yardımcı oluyor.

Hizmet, 2019’dan beri bir iOS uygulaması aracılığıyla sunuluyor; masaüstü ve mobil uygulamaların benzer amaçları var. Şirket, uygulamanın bir milyondan fazla indirildiğini söyledi. Geliştiriciler, Apple silikon ile uyumlu yerel Mac uygulamasıyla hem evlerinden hem de ofislerinden çalışan profesyonellere hitap etmeyi amaçlıyor.

Portal for Mac, aralarından seçim yapabileceğiniz 80’den fazla ortama sahiptir ve bunlar arasında şirketin kendi ekibi tarafından çekilen yüksek kaliteli döngüsel videolar bulunur. Başlangıç, dünyanın en doğal ve huzurlu ortamlarından bazılarını kaydetmek için 12K kameralar kullandığını söyledi.

Görsel Kaynakları: portal.uygulama

Masaüstünde döngüsel videolar olmasını veya hareketi kapatmayı seçebilirsiniz. Bu durumda, daha geleneksel bir sabit arka plan görüntüsü elde edersiniz. Ek olarak, sadece manzaraya bakabilmek için masaüstü simgelerini kapatabilirsiniz.

Ortam ayrıca uzamsal sesle uyumlu doğal arka plan sesleriyle birlikte gelir. Ayrıca Portal, ışıkları ayarladığınız ortamla eşleştirmek için Philips Hue ve Nanoleaf gibi akıllı ışıklarla entegrasyonları destekler.

Kullanıcılar sesi ve hareketi kontrol edebilir veya menü çubuğu simgesi aracılığıyla arka planı değiştirebilir. Portal’ın yerel bir Mac uygulaması olduğu göz önüne alındığında, Siri Kısayolları ile de entegre olur.

Görsel Kaynakları: portal.uygulama

Portal’ın uygulaması, yedi günlük deneme sürümüyle Mac App Store aracılığıyla herkes tarafından kullanılabilir. Bundan sonra kullanıcıların ayda 9,99 ABD Doları veya yılda 49,99 ABD Doları ödemesi gerekir. Alternatif olarak, bir kerelik 249,99 ABD doları ücret karşılığında ömür boyu lisans da satın alabilirler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın