Philips Ambilight TV ailesine yeni üyelerPhilips Ambilight TV ailesini üç yeni modelle genişletiyor. Üst segmentte konumlanan yeni TV’ler Philips OLED+937, OLED+907 ve PML950 adını taşıyor. Philips Ambilight TV serisinin en yeni üyelerinde berrak imaj kalitesi, gelişmiş ses deneyimi, güçlü oyun performansları ve zeki özellikler vadediyor.

Yeni 65 inç OLED+937 model TV’ler ekrandan dışarı taşan, geniş bir renk yelpazesi sunuyor. Televizyon her zamankinden daha hassas ve etkileyici bir halo efekti için ekrandaki görüntünün renklerini duvara yansıtan, yeni nesil dört taraflı Ambilight aydınlatmaya sahip.

Rengarenk filmler, diziler ve doğa belgeselleri; yoğunlaştırılmış seyir deneyimi sayesinde oldukca daha keyifli hale geliyor. Televizyon; lüks, Kvadrat Audiomix kumaşlı Bowers & Wilkins sound bar’larla eşleştirildiğinde odayı saran düzeyde etkisi altına alan bir ses deneyimi yaşatıyor. Oyunseverler için ülkü bir performans sunan televizyonda, tekrar oyun severleri memnun edecek özellikler de yer ediniyor.

philips ambilight tvOLED+937’nin premium hissiyatı; geliştirilmiş Avrupai tasavvur, metal kenar ve incecik çerçeveyle kendini gösteriyor. Modelin uzaktan kumandası da yüksek kaliteli, gümüş renk bitişli ve Muirhead marka sürdürülebilir deri kaplamalı.

Televizyonda yer alan yeni Aurora Ekran Doldurma Özelliği’yle evvelinde yüklenmiş video ve fotoğraflardan oluşan galeri, izleyicileri sanat sergisinde şeklinde hissettiriyor.

Yeni OLED+907 model TV’nin genel tasarımına; B&W marka sound bar’lar,  özgün OLED+903 televizyon formatına ayrıca kristal berraklığında bir ses kalitesi taktim etmek ve fazladan geniş bir ses perdesi kurmak amacıyla hususi olarak eklendi.

Televizyonda, OLED+937 modelle benzer olarak; etkisi altına alan üç taraflı Yeni Nesil Ambilight ve yeni Aurora ekran doldurma özelliği de var. Modelde bulunan hususi oyun ayarları çubuğu sunmuş olduğu oyun modu sayesinde oyun severler için de ülkü.

Göz alıcı Avrupa dizaynı; saten kromla kaplanmış döndürülebilen stand ve yüksek kaliteli Kvadrat Audiomix kumaşla kapanık sound bar’larıyla öne çıkıyor. Minimalist metal çerçeve; 55 inç ve 65 inç olarak satışa sunulan zarif ve ince monitör çerçevesi yardımıyla monitör görüntüsünü ve Ambilight deneyimini kusursuz hale getiriyor.

philips ambilight tvYeni PML9507 model televizyon; dört taraflı yeni nesil Ambilight’a yeni Aurora galerisinin de eklenmesiyle kullanıcısına ev sineması deneyimi yaşatıyor. Kusursuz ses ve imaj kalitesinin yanında ihtiva ettiği oyun ayarları, oyun sırasında görüntü ve sese hızlı erişim sağlayan oyun çubuğuyla oyunseverler için ülkü bir model. PML9507, odayı dolduran ve etkileyici bir ses deneyimi yaşamak isteyenler için Philips Fidelio FS1 model kablosuz hoparlörlerle de eşleşiyor.

Avrupai tasarımı, ince, şık çerçevesi ve koyu antrasit renkteki metal ayaklı televizyona üst düzey tasarım detayları katıyor. Muirhead deri kaplamalı, sofistike ve şık gümüş renkli uzaktan kumanda da modele ayrı bir zerafet katıyor.

Philips Ambilight TV PML9507 model televizyon 55, 65 ve 75 inçlerde satışa sunulacak

kaynak: teknoblog.com

Yorum yapın