OnePlus Nord 3 değişik zeki ürünlerle beraber tanıtılacak

OnePlus Nord 3 değişik zeki ürünlerle beraber tanıtılacakOnePlus Nord ailesini farklı ürün kategorilerinden yeni cihazlarla büyütmeye hazırlanıyor. Yeni bir sızıntı, firmanın planları mevzusunda önemli ipuçları veriyor. OnePlus Nord 3 ile beraber uzun süredir konuşulan OnePlus Nord Watch akıllı saatin yakında gözler önüne çıkması umut ediliyor.

OnePlus’ın Nord serisine eklemeyi planladığı mamüller akıllı telefon ve parlak zeka saatle sınırlı kalmayacak gibi görünüyor. Listede Nord Band bileklik ve yeni Nord Buds kablosuz kulaklık gibi ürünler de yer alıyor. Bunlara ek olarak zeki tartı ve adı açıklanmayan başka parlak zeka mamüllerin de kullanıcıların karşısına çıkacağı belirtiliyor.

OnePlus’ın yeni ürünlerinin ne zaman tanıtılacağı konusunda ise bilgi verilmiş değil. Söz mevzusu ürün listesini paylaşan duyumcu Mukul Sharma, deposu mevzusunda da herhangi bir ayrıntılar vermedi.

OnePlus Nord Watch hakkında söylentiler 2022’nin ilk günlerinden bu yana etrafta dolaşıyor. OnePlus Nord 3 de aylardır çeşitli haberlere mevzu olmuştu. Bu haberlerden birinde telefonun 150W süratli şarj yardımı ile geleceği belirtilmişti. Önümüzdeki dönemde listede ismi geçen ürünlerle alakalı yeni haberler duymak sürpriz olmayacaktır.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın