OnePlus Nord Watch’un monitörü için yeni paylaşım

OnePlus Nord Watch’un monitörü için yeni paylaşımOnePlus Nord Watch adını taşıyan yeni zeki saatini gözler önüne çıkarmaya hazırlanıyor. Şirket resmi tanıtımdan önce akıllı saatiyle ilgili bilgiler vererek heyecanı artırmaya çalışıyor. Bu doğrultuda yapılan en yeni paylaşımlar, saatin ekranının mühim özelliklerine odaklanıyor.

1.78 inç büyüklüğündeki monitör 448 x 368 piksel çözünürlüğe sahip. AMOLED panelin en çok parlaklık seviyesi ise 500 nite ulaşıyor. Böylelikle saatin ekranının güneş altında huzurlu şekilde görülebilmesi güvence dibine alınıyor. Paylaşılan görsele bakıldığında ekranın kenarında dijital bir kurma kolu olduğu da görülüyor.

OnePlus yeni parlak zeka saatiyle ilgili düzenli şekilde paylaşım meydana getirmeye devam edecek. Şirketin ayın 22’sinde neyi paylaşacağı tam olarak anlaşılamasa da, 24 Eylül’de ekranın yenileme hızı açıklanacak. 26 Eylül’de egzersiz modları ve 28 Eylül’de de kadın sağlığı takibiyle ilgili bilgiler verilecek. Bu paylaşımlar sona erdiğinde de saatin resmiyet kazanması umut ediliyor.

OnePlus Nord Watch serisi altında dört değişik modelin piyasaya sürülebileceğine dair işaretler geçtiğimiz ay görülmüştü. Bunlardan bazılarının standart OnePlus Watch benzer biçimde yuvarlak ekranlı, bazılarının da yukarıdaki gibi kare ekranlı olabileceği belirtilmişti. 22 Eylül görselindeki halkaların bu dedikoduyla bir ilgisinin olup olmadığı çok yakında anlaşılacak.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın