OnePlus Nord Watch’ın mühim özellikleri ve renk seçenekleri sızdı

OnePlus Nord Watch’ın mühim özellikleri ve renk seçenekleri sızdıOnePlus Nord Watch zeki saati için paylaşım oluşturmaya bir süre önce başlamıştı. Şirket akıllı saatin 1.78 inç büyüklüğünde 448 x 368 piksel çözünürlüklü AMOLED ekranla geleceğini ve ekranın en çok parlaklık seviyesinin 500 nit bulunduğunu açıklamıştı. Nord Watch’un 100’den fazla saat kadranını destekleyeceği de şirket tarafından verilen bilgiler arasında yer alıyor.

OnePlus’tan şimdilik yeni akıllı saati ile alakalı başka bir paylaşım gelmiş değil. Ancak bir sızıntı yardımıyla saatin tasarımını tüm hatlarıyla görmek olası oluyor. Buna ek olarak, mavi ve siyah renk seçenekleri de aynı sızıntıyla doğrulanıyor.

Görseller Nord Watch’un kalp atış hızı monitörüne sahip olduğunu gösteriyor. Kandaki oksijen seviyesinin ölçülebilmesi ve uyku takip edeni de akıllı saatin özellikleri içinde yer ediniyor. Stres seviyesini ölçebilen, adım ve yakılan kalorileri de sayabilen zeki saatte hanım sağlığını takip özellikleri de mevcut.

Silikon kayışa haiz zeki saatin yönetiminin N Health uygulaması üzerinden yapılacağı belirtildi. Bluetooth 5.2 desteğine sahip telefon hem Android telefonlarla hem de iPhone’larla beraber kullanılabilecek. 10 güne varan pil ömrü ve 30 gün bekleme süresi de saatin özellikleri arasında sayılıyor.

Sızıntıya nazaran, OnePlus Nord Watch 105 farklı egzersiz modunu destekliyor. 1.78 inç ekranın yenileme hızının 60 Hz, piksel yoğunluğunun ise 326 ppi olacağı söyleniyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın