No Man’s Sky bugünden itibaren Mac’te çıkıyor

rent a car 34

İngiliz video oyun şirketi Hello Games bugün duyurdu No Man’s Sky Mac’lerde çıkıyor bugün başlamak. Aksiyon-macera hayatta kalma oyunu şu anda Steam’de Mac kullanıcıları için mevcut ve kısa bir süre sonra Mac App Store’a gelecek. PC sürümüne zaten sahipseniz, Steam’de oyun ücretsiz olacaktır.

Resmi lansman, Hello Games’in geçen yıl Apple’ın Dünya Çapında Geliştirici Konferansı’nda (WWDC) No Man’s Sky’ın sonunda Mac’lerde piyasaya sürüleceğini duyurmasıyla geldi. Şimdi, bu yılki WWDC etkinliğinden birkaç gün önce, oyun artık Mac’lerde çıkıyor.

No Man’s Sky, Apple silikonlu bir Mac’e veya en az Core i5 işlemciye sahip Intel tabanlı bir Mac’e sahip oyuncular için mevcuttur.

“Yedi yıllık güncellemeler dahil ve Apple silikon ve i5 Intel Mac’ler için yerel olarak oluşturulmuş Mac için No Man’s Sky, konsol grafikleri için Mac’in dahili SSD’sini ve MetalFX yükseltmesini kullanarak çapraz oynatmayı, PC’den Mac’e çapraz kaydetmeyi, hızlı yükleme sürelerini destekler ” Hello Games, oyunun fragmanının açıklamasında yazdı.

No Man’s Sky ilk olarak 2016’da piyasaya sürüldü ve Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch’te mevcut. Oyuna PSVR 2 aracılığıyla VR aracılığıyla da erişilebilir. Apple’ın duyurusunu yapması bekleniyor. WWDC’de karma gerçeklik kulaklığı Önümüzdeki hafta, teknoloji devinin cihazı büyük olasılıkla sonunda oyunu destekleyecek.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın