Netflix, fragmanlar, hatırlatıcılar ve daha fazlası için yeni bir sekme olan ‘My Netflix’i kullanıma sunuyor

rent a car 34

Netflix bugün, favori ve izlemesi gereken içerikleri hızlı bir şekilde bulmak isteyen mobil kullanıcılar için yeni bir kısayol seçeneğini kullanıma sundu. “Netflix’im” olarak adlandırılan özellik, son izlenen filmler ve TV şovları, indirilen başlıklar, fragmanlar, gelecek başlıklar için hatırlatıcılar, beğenilen (beğenilen) başlıklar “İzlemeye Devam Et”, “Listem” bölümü ve daha fazlası için ayrılmış bir alan görevi görür.

Şirket, ekranın sağ alt köşesinde bulunan “İndirilenler” sekmesinin yerini “My Netflix”in aldığını söylüyor.

Yeni özellik, izleyicilerin zaten izlemek istedikleri tüm dizi ve filmlere tek bir yerden kolayca erişmelerini sağlıyor. Ayrıca, ana ekrandaki Listem konumunun çok aşağıda olduğu ve onu bulmak için çok fazla kaydırma yapılması gerektiği kanaatindeyiz. “Netflix’im” sekmesine gitmek, sonsuz kaydırma ve Netflix’in devasa kitap kitaplığına göz atma süresini kısaltabilir.

Netflix, “Extraction 2” gibi daha fazla aksiyon-gerilim filmini Listeme kaydetmek veya “Bridgerton”un her sezonunu beğenmek gibi Netflix’le ne kadar çok etkileşim kurarsanız ve neleri sevdiğinizi söylerseniz, Netflix’im sekmesinde o kadar çok şey göreceğinizi unutmayın.” kayıt edilmiş bugünün blogunda.

Yeni hedef, bugünden itibaren iOS cihazlarda kullanılabilir ve Ağustos ayı başlarında Android cihazlarda kullanıma sunulacaktır.

Ayrı olarak, Netflix bildirildi geçen hafta ikinci çeyrek sonuçları, toplam 238,4 milyon küresel üye için 5,9 milyon abone kazandı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın