MediaMarkt’ta iPhone 13 için "Değiş Tokuş” fırsatı var

MediaMarkt’ta iPhone 13 için “Değiş Tokuş” fırsatı varMediaMarkt Türkiye, Apple iPhone 13 Değiş Tokuş fırsatlarını başlattığını duyurdu. Şirketin yaptığı açıklamaya gore, kampanya ile tüketiciler, 7 Eylül evveliyatına kadar iPhone 13’e 13.500 TL’ye varan geri alım destek bedeli ile sahip olabilecek.

Farklı renk seçeneklerine sahip iPhone 13 modelleri, MediaMarkt’ın “Değiş Tokuş” kampanyasıyla 7 Eylül evveliyatına kadar 13.500 TL’ye varan geri alım destek bedeli ile satışa sunulacak. Bu; tüketicilerin bugün iPhone 13’e 8.999 TL’den başlayan fiyatlarla haiz olması anlamına geliyor.

Tüketicilerin mevcut cihazlarına gore tenzilat oranının değişmiş olduğu kampanya, Türkiye’deki tüm MediaMarkt mağazalarının yanı sıra mediamarkt.Com.Tr’de de geçerli olacak.

MediaMarkt, eski telefonunu iPhone 13’ün 128 GB, 256 GB veya 512 GB modelleriyle değişiklik yapmak isteyenler için başlattığı kampanyasında tüketicilere faizsiz ve masrafsız 3 taksit fırsatı da sunuyor.

iPhone 13 özellikleri

Apple’ın iPhone 13 ürün serisi, gelişmiş 5G deneyimi, etkileyici resim ve videolar için en yeni teknolojilerle geliştirilen kamera sistemleri ve pil ömründe sağlanan büyük bir gelişme ile geliyor. IPhone 13, Sinematik mod gibi mucizevi deneyimlere imkan elde eden, görkemli grafikler sunan ve iOS 15 ile sıkı bir biçimde entegre edilen A15 Bionic çipten güç alıyor.

iPhone 13 arka cam yüzeyiyle uyumlu renkte şık bir alüminyum çerçeveye, duyarlı bir halde işlenmiş cam arka yüzeye ve çarpıcı Super Retina XDR ekrana haiz. Ürün serisindeki bütün modeller hem de yalnızca iPhone’da bulunan ve bütün parlak zeka telefon camlarından daha sağlam bir materyal olan Ceramic Shield ön yüzeyle korunuyor. Ayrıca tamamı suya ve toza dayanıklılık için sektör lideri IP68 derecesine haiz.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, sadece Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan mamüller için komisyon kazanabilir.
Fiyatlar gösterim tarihinde alınan fiyatlardır, ondan sonra değişiklik izah edebilir veya ürün satıştan kaldırılabilir.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın