Logitech, düzenleme konsolu üreticisi Loupedeck’i satın aldı

rent a car 34

Bir gün sonra rakip Corsair duyuruldu mekanik klavye üreticisi Drop’u satın aldığını, Logitech açıkladı kendi başına büyük bir satın alma. Aksesuar devi sadece Loupedeck’i satın aldı, yaratıcı profesyoneller için Helsinki merkezli bir konsol üreticisi. İşlemin ayrıntıları açıklanmadı, ancak anlaşma, Logitech’in cazibesini yaratıcı profesyonelleri de kapsayacak şekilde genişletmesiyle geldi.

Loupedeck, daha dikkate değer Stream Deck rakipleri arasındadır. Bu ürün, 2018’de Elgato markasını satın aldıktan sonra şu anda Corsair portföyünün bir parçası.

“Yayıncılara, yaratıcılara ve oyunculara güç vermek, Loupedeck ve Logitech’in ortak tutkusudur. Logitech Genel Müdürü Ujesh Desai yaptığı açıklamada, “Sınırsız yaratabilmeleri, düzenleyebilmeleri ve yayınlayabilmeleri için birlikte tüm engelleri kaldırmaya odaklandık” dedi. “Bu satın alma, Logitech’in bugünkü ürün portföyünü genişletiyor ve klavyelerin, farelerin ve daha fazlasının daha akıllı ve bağlamsal olarak daha bilinçli olmasını sağlayarak Logitech’teki izleyiciler için daha iyi bir deneyim yaratmaya yönelik yazılım hedeflerimizi hızlandırıyor.”

Logitech G, şirketin oyun portföyüdür. Şemsiye, daha önce Blue tarafından üretilen ve 2018’de satın alınan Yeti gibi mikrofonları içeriyor. Logitech markası altında işleri düzene sokmak adına, yakın zamanda donanım için Blue markası kaldırıldı, Loupedeck adı için de muhtemel görünen bir kader. şirket olmasına rağmen The Verge’i anlatıyor, “Loupedeck öngörülebilir gelecekte her zamanki gibi çalışacaktır.” Ne yapacaksan onu oku.

Loupedeck, 2016 yılında eski Nokia/Microsoft çalışanları (dolayısıyla Helsinki) tarafından kuruldu. Şirket, aynı yıl, ilk hedefinin yaklaşık beş katı olan 411.000 ABD doları getiren bir Adobe Lightroom düzenleme konsolu için başarılı bir Indiegogo kampanyası başlattı. Şirket şu anda fiyatları 189 ila 559 dolar arasında değişen dört üst düzey düzenleme konsolu üretiyor.

Ürün grubu, Logitech’in 2019’da canlı akış yazılımı geliştiricisi Streamlabs’ı satın alması için güzel bir eşleşme olabilir.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın