Kurucular adımlarını değiştirdi | TechCrunch

Girişimci Vera Kutsenko’nun Girişimi için tohum aşaması vizyonu, 2021’de ev bitkilerine olan tutkusuna dayanan bir işletmeyi kurduğunda daha gerçekti. Neverland adlı girişim, insanların kendi coğrafyalarına göre bahçelerini ve diğer ilgili bahçecilik faaliyetlerini optimize etmelerine ve mecazi arka bahçelerinde şirketlerle tanışmalarına yardımcı olmak için yaratıldı.

Neverland, azalan birim ekonomisi nedeniyle aylar sonra kapandı. Kutsenko, “Bu talihsiz bir durum çünkü bitkileri seviyorum ve daha fazla insanın buna erişmesi gerektiğini düşünüyorum, ancak belki de doğru zaman değil,” dedi. Bir sonraki girişimi oldukça önemliydi: Hayır, bir toprak girişimi değil, bir SaaS girişimi.

Kutsenko, “Pazarlama verileri için Databricks 2.0 oluşturuyoruz, pazarlama alanını dikeyleştiriyoruz ve pazarlama ekiplerinin daha iyi bütçe tahsisi ve kaynak tahsisi konusunda kararlar almasına yardımcı olmak için kodsuz yapay zekayı erişilebilir hale getiriyoruz” dedi. Yeni girişim Atrix.ai yükseliyor.

Kutsenko’nun tüketicilere satış yapmaktan B2B işletmelerine satış yapmaya geçişi, her geçen gün daha fazla kurucu satış konuşmalarını ve iş stratejilerini düşüşe daha uygun olacak şekilde adapte ettikçe, bugünlerde ortak bir eksendir. Teknolojinin cari dönem düzeltmesinin ilk başlangıcından bu yana bir yıldan fazla zaman geçtiğine göre, kurucular adımlarını ince ayar yapma yaklaşımlarında daha yenilikçi hale geliyorlar.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın