Easyship, eBay’in yeni Uluslararası Nakliye programını desteklemek için anlaşma imzaladı

kolaylıkE-ticaret satıcılarının 250’den fazla kurye hizmetiyle entegre olmalarını sağlayan New York ve Singapur merkezli girişim , bugün eBay ile ortaklığını yeni başlatılan eBay International Shipping’i desteklemek için genişlettiğini duyurdu. Bu, alıcıların artık eBay platformu aracılığıyla uluslararası destinasyonlar için daha bölgesel ve ekspres gönderi çözümlerine erişebileceği anlamına gelir.

Easyship’in API’si, ABD’de etiket oluşturma, sınır ötesi uyumluluk ve izleme dahil olmak üzere eBay’deki çeşitli hizmetlerde zaten kullanılıyor. Ayrıca 2019’dan beri Kanada ve Avustralya’da yerel ve uluslararası gönderileri de destekliyor.

TechCrunch, Easyship’i en son ne zaman ele aldı? 2020’de Shopify Plus Teknoloji İş Ortağı Programına katıldıo sırada Shopify Plus için Asya’daki tek kargo uygulaması oldu.

Girişim, 2015 yılında Lazada gazileri Tommaso Tamburnotti ve Augustin Ceyrac ve eski bankacı Paul Lugagne Delpon tarafından kuruldu. destekçiler arasında Lazada’nın kurucusu Maximilian Bittner ve eski Richemont CEO’su Richard Lepeu yer alıyor.

Göre Uygulama İşieBay, 2022’de yaklaşık 9,7 milyar dolar gelir elde etti ve bunun yarısı Amerika Birleşik Devletleri dışından geldi. eBay’in 25 milyon satıcısının yedi milyonu ABD merkezlive eBay’in Easyship ile ortaklığı, onların uluslararası nakliyeye başlamalarını sağlayacaktır.

eBay ABD başkan yardımcısı Adam Ireland yaptığı açıklamada, “eBay International Shipping ile küresel bağlantıları daha erişilebilir, uygun maliyetli ve karlı hale getirerek 200’den fazla ülkeye sunulan ürün hacmini önemli ölçüde artırıyoruz. Easyship ile ortaklığımız, satıcılarımızın yeni iş fırsatları evreninden faydalanmasını daha da kolaylaştırıyor.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın