Korkunç katliam! Boğazını kesip bileziklerini çaldılarBeyoğlu Kulaksız Mahallesi’nde bulunan 3 kattan oluşan binanın giriş katına 2 şahıs girdi. Bir vakit evde dolaşan hırsızlar ondan sonra uyuyan Mevlüde A.’nın kolundaki bilezikleri görmüş oldu. Hırsızlar yaşlı kadının kolundaki bilezikleri çıkararak çalmaya çalıştı. Hırsızlarla arbede yaşamaya süregelen Mevlüde A.’nın boğazını kesilerek öldürüldü. Daha sonrasında Mevlüde A.’nın kolundaki bilezikleri de çalan hırsızlar evden kaçarak uzaklaştı.

İhbar üstüne vaka yerine fazlaca sayıda polis ve sağlık kadrosu sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları araştırmalarda kadının yaşamını kaybettiğini belirledi. Binaya gelen olay yeri inceleme ekipleri de ayrıntılı emek harcama yaptı.

“SIRTINDA YARA VARDI, BOĞAZI KESİLMİŞTİ”

Yoldan geçerken yardım çığlıklarını duyup binaya giren ve yaşlı kadının cansız bedeni kabul eden Eyüp Gündüz, “Yoldan geçiyordum ben o anda işte bir bayan geldi. İmdat diye bağırdı. Yardım istediğini söylemiş oldu. İçeri girdim hanım yerde yüzüstü yatıyordu. Kadın yerde yatan bireyin anası olduğunu söyledi. Sırtında yara vardı, boğazı kesilmişti” dedi.

Öte yandan Mevlüde A’nın cansız bedeni gerekli incelemeler yapılması için Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.

Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

kaynak: linehaber.com.tr

Yorum yapın