JBL’den iki yeni kablosuz kulaklık: Tour Pro 2 ve Tour One M2

JBL’den iki yeni kablosuz kulaklık: Tour Pro 2 ve Tour One M2JBL Tour Pro 2 ismini taşıyan yeni kablosuz kulaklığını IFA 2022 kapsamında gözler önüne çıkardı. Uyarlanabilir gürültü engelleme ve kişiselleştirilebilir aktif gürültü engelleme gibi özellikler sunan kulaklık, üzerinde 1.45 inç büyüklüğünde LED dokunmatik kontrol paneli bulunan bir şarj kutusuyla geliyor.

Şarj kutusu üzerindeki monitör kullanıcıların müziklerini yönetmesini ve kulaklıklarıyla ilgili ayarları yapmasını sağlıyor. Bu ekran üzerinden gelen aramalar, mesajlar ve toplumsal medya bildirimleri görülebiliyor. JBL bunu bir tür üretkenlik özelliği olarak tanımlanıyor.

Bluetooth 5.3 LTE desteğine sahip JBL Tour Pro 2, 10 mm sürücülerle geliyor. JBL’den verilen bilgiye göre, kulaklığın toplam pil ömrü 40 saati buluyor. Kulaklık kutuda şarj edilmeden önce ortalama 10 saat süresince çalışabiliyor.

Tour Pro 2 ile beraber Tour One M2 kulak üstü kablosuz kulaklık da tanıtıldı. Şirketten verilen bilgiye nazaran, Tour One M2 JBL’in reel uyarlanabilir aktif gürültü engelleme özelliğini ve JBL Pro ile ayarlanmış sürücüleri buluşturuyor. Aktif gürültü engelleme çalışırken 30 saatlik bir pil ömrü vadeden Tour Pro 2, Bluetooth 5.3 yardımı ile geliyor. Toplam pil ömrü 50 saat olan kulaklık, 10 dakikalık bir şarjla 5 saat boyunca müzik dinlemeyi olası kılıyor.

JBL Tour Pro 2 ve Tour One M2 siyah ve şampanya renk seçenekleriyle 2023’ün ocak ayında satışa sunulacak. Kulaklıkların Avrupa fiyat etiketlerinde sırayla 249 ve 299 avro yazacak.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın