İsteseniz de istemeseniz de AI ve kripto entegrasyonu gerçekleşecek

Yapay zeka yeni popülerlik seviyelerine ulaşmaya devam ederken, endüstri oyuncuları teknolojinin kripto ve blok zincirlerle entegre olabileceği yeni yollar düşünüyor.

Perşembe günü Coinbase’in Kripto Durumu Zirvesi sırasında risk sermayedarları ve yapay zeka uzmanları, endüstrilerin sahip olduğu benzerlikler ve farklılıklar ile yatırımcıların, inşaatçıların ve kullanıcıların bundan nasıl yararlanabileceğine ilişkin bir panelde düşüncelerini paylaştı.

rent a car 34

Dijital sahiplik

Kripto alanlarının değerlerinden biri, Facebook ve Instagram gibi sitelere vermek yerine varlıklarınıza, verilerinize ve kimliğinize sahip olma fikridir. Ancak Union Square Ventures’ın kurucu ortağı Fred Wilson, kendi verilerinize sahip olma ihtiyacının yalnızca web3 alanında değil, yapay zekada da geçerli olduğunu söyledi.

Gelecekte, AI araçlarını kullanan kullanıcılar kendi verilerini kontrol etmek ve hangi modellerin kendi bilgileriyle kendilerini eğitip eğitemeyeceğini belirlemek isteyeceklerdir. “Kullanıcılar, veriler üzerinde ve giderek daha fazla istedikleri şekilde aracıya ihtiyaç duyacaklar. [shared across] varlıklar” dedi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın