Hurubie Meko’ya Yeni Rol

rent a car 34

2022 sınıf arkadaşlarımızın bir parçası olarak Metro’ya katılan Hurubie Meko’nun ceza adaletini haber yapan bir muhabir olarak kadroya terfi ettiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Hurubie hızla suç, mahkemeler ve adalet sistemini kapsayan ekibin önemli bir parçası haline geldi. şehirli gençlerin öldürülmesiderin anlamı bir büyük ölçüde görmezden gelinen öldürme bir Bronx ailesine ve mahallesine ve yıkıcı sonrasına şok edici bir saldırı metroda.

Hurubie ilk günden itibaren zor konulara açık fikirlilikle, öğrenmeye doymak bilmez bir iştahla ve okuyucuların metropol bölgesini ve burada yaşayan insanları anlamalarına yardımcı olacak hikayeler anlatmaya kararlılıkla yaklaştı. Bölge iyileşirken Buffalo’dan bildirdi. ölümcül bir kar fırtınası. Ve tabii ki, Metro’nun devam eden garip hayvan haberlerine silinmez katkılarda bulundu, buna şehrin tüm hayvanlarının bir kataloğu da dahil. son timsah karşılaşmaları ve hikayesi pembeye boyanmış bir güvercin.

Hurubie, The Times’a katılmadan önce Report for America aracılığıyla Kansas City Star’daki silahlı şiddeti haberleştirdi ve Lancaster, Pa.’da bir veri muhabiriydi ve bir veri muhabiri olarak geçmişi, ceza adaletini takip eden ekibin istatistikleri yakından takip etmesine yardımcı oldu. Şehirdeki birçok kişi için suçun ve güvenliğin ilk sırada olduğu bir zamanda.

Lütfen Hurubie’yi tebrik ederken bize katılın.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın