Huawei yeni ürünlerinin küresel tanıtımını IFA 2022’de yapıyor

Huawei yeni ürünlerinin küresel tanıtımını IFA 2022’de yapıyorHuawei IFA 2022 tüketici elektroniği fuarı kapsamında bir dizi yeni ürününün küresel lansmanını yapıyor. Şirket, hem donanım aynı zamanda yazılım genelinde, kullanıcı deneyimlerini daha eğlenceli, daha iş birliğine dayalı ve kullanımı daha rahat hale getiren özellikler sunmaya devam ettiğini dile getiriyor. Bu avantajlar şu anda IFA’da sergilenen amiral gemisi parlak zeka ofis cihazları, sıhhat takibine destek giyilebilir cihazları ve zeki telefon fotoğrafçılığındaki yenilik dahil olmak üzere bir takım inovatif üründe sergileniyor. Bu mamüllerin içinde daha ilkin Çin’de duyurusu yapılan nova 10 ve nova 10 Pro da var.

Huawei nova 10 ve nova 10 Pro

huawei ifa 2022
Huawei Nova 10 Pro

Daha önce Çin için duyurusu gerçekleştirilen Huawei nova 10 ve nova 10 Pro parlak zeka telefonlar, son olarak fotoğrafçılık trendlerine odaklanılarak geliştirildi. Akıllı telefon üreticileri geçmişte arkaya bakan kameraya öncelik verirdi, ancak en yeni sosyal medya uygulamalarının milyonlarca kullanıcısı için ön kameranın performansı fazlaca mühim. Huawei nova 10 ve nova 10 Pro, geleneksel yaklaşımı değiştiren ilk zeki telefonlar. Her iki aygıt da 4K video çekimi yapabilen etkisinde bırakan 60MP Ultra Geniş Açılı ön kameraya sahip. Huawei nova 10 Pro ek olarak kristal netliğinde yakın çekimler için ek bir 8MP portre kamerasına haiz. Her iki cihaz da gelişmiş görüntü işleme, yüksek monitör yenileme hızları ve hızlı şarj özelliğine sahip 50 MP arkaya bakan bir kamera da dahil olmak üzere, genç nesle esin vermek için tasarlanmış bir dizi etkisi altına alan özelliği barındırıyor. Tüm bunlar, yalnızca 7,88 mm ölçülerindeki Huawei nova 10 Pro ve 6,88 mm’lik daha da ince olan nova 10 ile inanılmaz derecede şık bir tasarımda toplanıyor.

Huawei MateBook X Pro

huawei ifa 2022

Huawei’nin en yeni hafifçe akıllı amiral gemisi dizüstü bilgisayarı Huawei MateBook X Pro, bir dizi yenilikçi özelliği güzel bir metalik mat kaplamada bir araya getiriyor. Hafif ve dayanıklı magnezyum alaşımlarının kullanımı ve Mikro-ark Oksidasyon Kaplama işlemi, dizüstü bilgisayarı son derece taşınabilir, dayanıklı ve dokunması hoş hale getiriyor. Yeni Huawei MateBook X Pro, 14,2 inç 3,1K FullView ekranıyla dikkat çekiyor ve bir MateBook’ta şimdiye kadar bulunan en gelişmiş dokunmatik yüzeye haiz. Huawei Free Touch, monitör görüntüleri, parlaklık, ses ayarı ve fazlaca daha fazlasını içeren sekiz yenilikçi hareket kontrolünü destekliyor. 12. Nesil Intel Core işlemciyle donatılan bilgisayar, evvelkinden %60 daha bereketli olan tamamen yeni hibrit mimariye sahip. Yeni bir Huawei Shark Fin Fan soğutma sistemi ek olarak Huawei MateBook X Pro’nun uzun bir müddet verimli bir biçimde çalışmasını sağlıyor.

Huawei MatePad Pro

huawei ifa 2022

Yeni nesil amiral gemisi tablet Huawei MatePad Pro, dış tasarım, ekran kalitesi, görsel-işitsel edinim, yazılım ve donanım açısından güncellendi. 120 Hz yüksek yenileme hızına, %90 ekran-gövde oranına ve daha varlıklı özellikler ve tutarlı renk sağlamak için Evrensel Renk Tutarlılığı teknolojisine sahip 12,6 inç Huawei OLED Gerçek Renkli FullView Ekran ile beraber geliyor. Huawei MatePad Pro ayrıca kullanıcılara daha parlak zeka bir tablet deneyimi getiriyor ve PC benzeri bir edinim sunarak tablet ürünlerinin yaratıcılığını ve üretkenliğini daha da artırıyor. Uygulama Çarpanı ve Çoklu Pencere desteği gibi özellikler, birden oldukça görevin aynı anda işlenmesini sağlıyor. Ek olarak, Huawei M-Pencil (2. Nesil) ve parlak zeka manyetik klavye, kullanıcılara büro, yaratıcı ve çalışma senaryoları içinde geçiş yaparken fazlaca yönlülük katıyor.

Huawei WATCH D

Huawei’nin giyilebilir cihazlarının çoğu, kalp takibi ve SpO2 benzer biçimde çeşitli mühim hayati sıhhat istatistiklerini izleyerek kullanıcılara gönül rahatlığı sağlar. Bu senenin başlarında Huawei, kullanıcının kan basıncını ölçen ve bir elektrokardiyogramı (EKG) destekleyecek yenilikçi bir sistem içeren Huawei WATCH D’yi duyurmuştu. Huawei WATCH D ek olarak tüm gün SpO2 ve kalp atış hızı seyretme ile kapsamlı bir sağlık asistanı olarak vazife meydana getirecek ve otomatik düşük kan oksijen seviyesi hatırlatıcıları ayarlamanıza, ek olarak uyku ve stres izlemenize olanak tanıyor.

Huawei Mobil Servisleri(HMS)

Huawei’nin HMS ekosistemi etkisinde bırakan bir hızla gelişmeye devam ediyor. Kullanıcılara birden fazla cihazda üstün haritalama ve gezinme, arama, posta ve alışveriş özellikleri taktim etmek için devamlı olarak yenileniyor. Huawei şu anda 45 milyonu Avrupa’da olmak suretiyle aylık 580 milyon aktif kullanıcıya sahip AppGallery pazarına yatırım yapmaya devam ediyor. Şirketin belirttiğine gore, AppGallery’de bulunan uygulamaların sayısı yıldan yıla %147 arttı ve 5,5 milyonun üstünde kayıtlı geliştirici daha da fazlasını eklemek için çalışıyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın