Huawei Watch Fit 2 satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek kampanyalar

Huawei Watch Fit 2 satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek kampanyalarhuawei watch fit 2 satın alHuawei Watch Fit 2
Huawei Online Mağaza’dan satın alın
AFIT2STEELPR kupon koduyla 300 TL indirim alın

SATIN AL

ilk başlarda 2020’de piyasaya çıkan Watch Fit Serisi, bir dizi animasyonlu Fitness kursları, egzersiz modları ve ilmi esenlik izleme özellikleri vesilesiyle kullanıcıları yeni egzersiz türlerini keşfetmeye teşvik ediyor. Hafiflik hissi ve şık tasarımıyla zeki saatin yeni bir çağını başlatarak, kullanıcılara kullanışlı olduğu kadar şık da olan bir cihazla zindeliklerini artırmaları için fırsatlar sundu. Huawei Watch Fit 2 ailesi ise, şirketin belirttiğine gore, kusursuz tarz ve olağanüstü işlevin harika kombinasyonunu yepyeni bir düzeye taşıyor.

Huawei, Watch Fit 2 Serisini teknoloji ve modayı bir arada seven tüketiciler için özel tasarlanan bu saat, geliştirilmiş tasarımı ve esenlik deneyimi ile giriş seviyesi harika bir akıllı saat olarak nitelendiriyor. Bu akıllı saati satın almayı düşünenler için Huawei Online Mağaza‘da dikkat çekici kampanyalar sunuluyor.

Huawei Watch Fit 2 özellikleri

1,74 inç yuvarlatılmış dikdörtgen ekranıyla, daha da etkileşimli, sezgisel bir edinim için yeni satranç tahtası arayüz tasarımıyla orijinal Huawei Watch Fit’in arayüz tasarımını devralıyor. Önceki modellerden farklı olarak Huawei Watch Fit 2 bir hoparlörle beraber geliyor ve kullanıcıların parlak zeka telefonlarını ellerine bile almadan Bluetooth üstünden telefonla konuşmalarını kolaylaştırıyor.

Fitness animasyonu ve sesli alıştırmacı, daha sürükleyici bir ses deneyimi için geliştirilirken, kalp atış hızından kandaki oksijene ve uykuya kadar her şeyi izleyen bir dizi sağlık işlevi, kullananların bütün gün, her gün sağlıklarını zahmetsizce takip etmelerine yardımcı oluyor.

Huawei Watch Fit 2 ilhamını, her şeyden önce kişiselleştirmeyi önemseyen mevcut neslin gençlerinden alıyor. Bu nedenle aygıt çeşitli renk seçenekleri ve şık saat yüzleri sunarak, böylece kullananların kendilerine uyacak halde kolayca kişiselleştirebilmelerini sağlıyor. Cihaz bununla beraber tek sekmeli saat kadranını da destekleyerek kullanıcıların parlak zeka telefonlarından parlak zeka saatlerine basit bir dokunuşla görüntü aktarmalarına imkan tanıyor.

Huawei Online Mağaza’da 2.999 TL’ye satılan Watch Fit 2, Huawei’nin hususi belirlediği bir kupon kodu kullanılarak 300 TL tenzilat alıyor. Huawei’nin en gelişmiş bluetooth tam kablosuz kulaklığı Huawei FreeBuds Pro 2 veya Huawei Akıllı Tartı ile beraber satın alınırsa, toplam fiyat üstünden 500 TL ek indirim daha yapılıyor.

Ürünü satın aldıktan sonra deneyimlerini toplulukta paylasan kişilerin 999 TL tutarındaki Band 6’yı bedava kazanma şansı oluyor.

huawei watch fit 2 satın alHuawei Watch Fit 2
Huawei Online Mağaza’dan satın alın
AFIT2STEELPR kupon koduyla 300 TL indirim alın

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, sadece Teknoblog, satış ortaklığı linkleri üstünden satın alınan mamüller için komisyon kazanabilir.
Fiyatlar gösterim tarihinde alınan fiyatlardır, daha sonra değişim izah edebilir veya ürün satıştan kaldırılabilir.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın