Heroes Jobs neden A Serisini yükseltmek yerine kendini satmayı seçti?

rent a car 34

Heroes Jobs, şirketinin tek başına olmamasının daha iyi durumda olduğunu anladıktan sonra yakın zamanda satın alındı.

Tüm girişimler değil milyar dolarlık bir çıkış için veya bağımsız bir şirket olarak büyümek için inşa edilmiştir.

Kolay akan müteakip finansman görünümü, muhtemelen 2022’ye giden birkaç yıldaki yoğun finansman artışına yol açtı. Bu, tüm bu şirketlerin hiçbir şekilde kötü olduğu anlamına gelmez! Birçoğunun müşterileri var, bu da insanların istediği bir şeyi inşa ettiklerini kanıtlıyor; hatta bazı işletmelerin anlamlı bir geliri olması muhtemeldir.

Öte yandan, bazıları, bol miktarda risk sermayesi olmadan iş modellerinin kendi başına başarılı olmayacağını anlayacak ve yeni bir plan yapmak zorunda kalacaklar. Heroes Jobs bunlardan biriydi.

San Francisco merkezli girişim, 2018’de Z Kuşağı için bir LinkedIn oluşturmak üzere kuruldu: şirketler ve potansiyel çalışanların video kullanarak bağlantı kurması ve TikTok’a benzeyen bir platform oluşturması için daha gayri resmi bir yol. Şirket az önce, açıklanmayan bir miktar karşılığında, 50 milyon dolardan fazla risk sermayesi toplayan saatlik bir iş piyasası girişimi olan JobGet tarafından satın alındığını duyurdu.

Heroes Jobs’un kurucu ortağı ve CEO’su Cyriac Lefort, şirketin A Serisi için imzalanmış bir ön planı olmasına rağmen, bağımsız bir şirket olarak risk sermayesi artırmaya devam etmenin artık mantıklı olmadığını söyledi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın