Heard Technologies, terapist muhasebe araçları geliştirmek için 15 milyon dolar daha aldı

rent a car 34

Aynı anda bir işletmeyi yönetmek ve müşterilere yardımcı olmak zordur. Ve bu günlerde ruh sağlığı pratisyenleri arayan daha fazla insanla, terapistler hastaları ve evrak işlerini dengelemek için benzer bir mücadele hissediyor.

Victoria Li ve Andrew Riesen başladı Duyulan Teknolojiler 2019’da defter tutma, vergiler ve maaş bordrosu gibi arka uç ofis işlerinin yükünü azaltmak, böylece terapistler hastalarla daha fazla zaman geçirebilir.

TechCrunch CEO’su Riesen, “Önce sağlayıcı ve sağlayıcı odaklı çözümler oluşturmak için hala çok fazla fırsat var” dedi. “İnovasyonun çoğu, bakım hizmetlerine erişilebilirlik veya ödeme yapanların veya işverenlerin kesiştiği noktada olmuştur. Yaptıkları iş göz önüne alındığında, sağlayıcılara hem fiziksel hem de duygusal olarak biraz daha fazla zaman ve alan kazandıran bir çözüm geliştiriyoruz.”

Tek başına uygulayıcılar, Heard’ün bir parçası olmak için ayda 199 dolar öderken, grup uygulamaları ayda 299 dolar ödüyor. Yıllık abonelikler indirimlidir. Ayrıca ayda 40 $ için bir bordro eklentisi var.

Seattle merkezli Heard, diğer bazı şirketler gibi 2019’da başladı – örneğin, Çerçeve, alma Ve ilerleme — bakıma erişim sağlanmasına yardımcı olmak. Bunun terapist eşi aracılığıyla ilk elden gerçekleştiğini gören Riesen, şirketin çözüm için ödeme yapan yaklaşık 100 terapisti olduğunu söyledi.

Ancak ekip, bir muayenehaneye başlamanın bile ne kadar zor olduğunu gördükten sonra 2020’yi, küresel salgın yükselirken telesağlığın entegre edilmesi de dahil olmak üzere sorunlu noktalara ve zorluklara bakarak geçirdi.

Riesen, o zamanlar birçok terapistin büyük bir grubun parçası olmaktan çıkıp bağımsız uygulamalar başlatmaya geçtiğini, bunun da bir işletme kurma, gelir ve giderleri, faturalandırmayı, maaş bordrosunu ve vergileri takip etme gibi yeni zorluklar ortaya koyduğunu açıkladı – daha önce yapmamış olabilecekleri şeyler. .

Heard Technologies, terapistler için muhasebe araçları

Muhasebe araçları panosu. Görsel Kaynakları: Duyulan Teknolojiler

Riesen, “Küçük bir işletme olarak uygulamalarını gerçekten anlamalarına yardımcı oluyoruz” dedi. “Tıbbi faturalandırma, elektronik sağlık kayıt sistemleri ve bakım erişilebilirlik çözümleri sunan şirketler arasında, bu muhasebe arka ofisine yerleştirildik ve onları temel defter tutma, bordro ve vergi ihtiyaçları konusunda destekliyoruz.”

Heard, 2021’de defteri kebir teklifini başlatmak için tohum fonunda 1,3 milyon dolar topladı ve ardından 2022’de Seri A fonunda 10 milyon dolar daha topladı. Riesen, geçen yıl şirketin hem müşteri tabanının hem de gelirinin beş kat arttığını söyledi. Bu arada, çalışan sayısı 20’den 35’e çıktı.

Bugün şirket, Riesen’in Seri A turunun bir uzantısı olarak adlandırdığı 15 milyon dolarlık yeni finansmanı duyurdu. GGV Capital’in katılımı ve Footwork, Founders’ Co-Op, Act One ve Heron Rock gibi yatırımcıların katılımıyla Headline tarafından yönetildi. Yeni yatırım, Heard’a bugüne kadar toplam 26,3 milyon dolar fon sağlıyor.

Yeni finansmanla Heard, muayenehane oluşturma, bankacılık ve emeklilik alanlarındaki tekliflerini genişletirken otomasyon ve ölçeklendirme teknolojilerini de ele alacak.

Şirket ayrıca kısa bir süre önce operasyon müdürü KK Mulligan ve destek başkanı Brandon Wolf’un eklenmesiyle liderlik ekibini tamamladı. Riesen, Heard’ün mühendislikten sorumlu başkan yardımcısı ve vergi operasyonları başkanı için de işe alındığını söyledi.

Riesen, “Muhasebe alanında yıllık vergi beyannamesi deneyimini hem iyileştirmek hem de otomatikleştirmek ve temel muhasebe özelliklerimizi geliştirmek için pek çok fırsat var” diye ekledi. “Nihai hedefimiz, özel muayenehanedeki terapistler için finansal arka ofis olmaktır. Ayrıca klinisyenlerimizden finansal planlama ve emeklilik planlamasıyla ilgili çok sayıda talep gördük, bu nedenle burada daha etkili ve sorunsuz bir çözüm sunmak için zaman harcıyoruz.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın