Greg Kendall-Ball’a Yeni Rol

rent a car 34

Greg Kendall-Ball’ı Fotoğraf departmanında personel editörü olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Clinton’a bağlı olarak, Canlı ve Ekspres kapsama ve ana ekran düzenlemeye odaklanan dijital ekibe katılacak.

Greg, gazetecilik kariyerine Teksas’ta The Abilene Reporter-News için makaleler ve haberler yazıp fotoğraflayarak başladı. Orada dört yıl geçirdikten sonra, Missouri Üniversitesi’nden gazetecilik alanında yüksek lisans yapmak için ayrıldı.

Mezun olduğundan beri The Washington Post ve Nature’da ve ticari fotoğrafçılık dünyasında çalıştı. 2020’de The Times için serbest fotoğraf editörü oldu.

Greg birçok masada çalıştı ama zamanının çoğunu Afganistan’dan çekilme olayını haberimize yardımcı olarak Uluslararası masada geçirdi ve Kabil’in düşüşü, Haiti cumhurbaşkanına suikastBirleşik Devletler göçmen krizi ve en son Rusya’nın Ukrayna’daki savaşını haberimiz.

Greg, Tennessee ve Güney Afrika’da büyüdü ve yaklaşık 20 şehirde yaşadı. Foto muhabirliğinin gücünü keşfetmeden önce (The New York Times’daki bir makale aracılığıyla), başlangıçta üniversitede ve ardından ilahiyat fakültesinde yaklaşık on yıl boyunca din ve teoloji okuyarak bakanlıkta bir kariyere hazırlandı.

Lütfen Greg’i sıcak bir şekilde karşılarken bize katılın.

— Meaghan ve Clinton

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın