HBO’nun “Succession” ve “The Last of Us” 2023 Emmy adaylıklarının başında geliyor

2023 Emmy Ödülleri adaylıkları Çarşamba günü açıklandı ve HBO ve Max en çok adaylığı alırken Netflix’in hemen ardından geldi. HBO/Max, 127 Emmy adaylığı elde ederek, tek bir yıl içinde 21. kez tüm ağları ve akış hizmetlerini geride bıraktı.

Özellikle, HBO’nun “Halefiyet” rekor kıran bir toplamda 27 aday aldı. Geçen yıl “Varoluş” 2022’nin en çok aday gösterilen programı 25 adaylıkla evine götürdü dört galibiyet. Genel olarak, gösteri 13 Emmy kazandı. Popüler drama dizisi son ve dördüncü sezonunu Mayıs ayında tamamladı.

Ek olarak, “Succession”da Drama Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu adayı olan üç aktör görüldü: Brian Cox (Logan Roy’u oynuyor), Jeremy Strong (Kendall Roy) ve Kieran Culkin (Roman Roy). İlk kez bir dizideki üç oyuncu aynı anda Başrol Oyuncusu kategorisine aday gösterildi.

Diğer aday gösterilen HBO şovları arasında hit video oyunu uyarlaması “Bizden geriye kalanlar” 24 ile ve “Beyaz Nilüfer” 23 ile.

Max’in (önceden HBO Max) yarıştaki en yakın rakibi, “” gibi popüler başlıklar sayesinde 103 adaylık kazanan Netflix.Çarşamba“The Crown”, “Canavar: Jeffrey Dahmer Hikayesi”, “Beef” ve “Dead to Me”, diğerleri arasında.

rent a car 34

Hulu, 2022’de 58 adaylık rekoru kırdıktan sonra bu yıl 64 adaylık alarak başarısını artırmaya devam ediyor. Hulu, 2021’de yalnızca 26 aday gösterebildi. Yeni bir Hulu dizisi olan “The Bear”, 13 adaylıkla en çok aday gösterilen dizi oldu.

Bir kez daha, Apple TV+’ın “Ted Kement”, flamaların 54 adaylığının büyük bölümünü oluşturdu, toplamda 21 aday, bir önceki yılki 20 adaylığından çok küçük bir yükseltme.

Ücretsiz, reklam destekli akış hizmetleri açısından The Roku Channel ve Amazon Freevee sırasıyla 12 ve dört adaylık aldı. Roku’nun orijinaliTUHAF: Al Yankoviç Hikayesi”, toplam sekiz adayla adayların çoğunu aldı ve Amazon Freevee’nin “Jüri Görevi” dört aday aldı.

75. yıllık Primetime Emmy Ödülleri, 18 Eylül’de Fox’ta yayınlanacak. Ancak orada bildirildiğine göre nedeniyle bir gecikme olabilir. devam eden yazar grevi.

Akış Hizmetiyle 2023 Emmy Adaylıkları

  • HBO/Maks: 127
  • Netflix: 103
  • hulu: 64
  • Apple TV+: 54
  • İlk Video: 42
  • Disney+: 40
  • Paramount+/Gösteri Süresi: 15
  • tavus kuşu: 8

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın