'Hayatım skandallarla geçti' diyerek anlattı! Tv8'deki 'imam' detayı şaşkına çevirdi

Kahkahalarıyla adından söz ettiren Saba Tümer YouTube’da Kimseye Anlatmadıklarımı Anlatıyorum adından bir programa başladı. Programın ilk konuğu ise ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı oldu.

saba acun 2

Özel hayatı ve iş hayatına dair samimi itiraflarda bulunan Ilıcalı bir anısı ile herkesi kahkahaya boğdu. ‘Benim hayatım rezil olmakla geçti’ diyen Ilıcalı ‘Ben muhabbet edip üçüncü dakika tanımadığım insanlar oldu. Arkadaşım zannedip konuşuyorum üçüncü dakika… Ya benim başıma neler geldi bu insan tanımamaktan’ dedi.

acun 1

Ilıcalı sözlerine şöyle devam etti; ”Bir gün hiç unutmuyorum. O Ses Türkiye Hasan var şampiyon olmuştu. Bir gün bir statta Hasan’ı gördüm. O Ses’in de yıldızlarını yılbaşında çıkarma kararı aldık. Gördüm statda milli maç. Dedim ‘Ne yapıyorsun? Yılbaşında beraberiz. ‘Ne yapacağız?’ diye sordu.

acun 2

Dedim ne yapacaksın şarkı söyleyeceksin. ‘Kim söyleyecek abi?’ dedi. Sen söyleyeceksin kim söyleyecek sakın program yapma arayacaklar seni dedim.

acun 3

‘BİZİM KANALDA ÇIKAN İMAM…’

Sonra Esat geldi kiminle konuştuğumu sordu. O Ses Hasan’la konuştuğumu söyledim. Bana nerede olduğunu sordu. Uzaktan gösterince onun Hasan olmadığını söyledi. Konuştuğum kişinin de ramazanda bizim kanalda çıkan imam arkadaş olduğunu söyledi”

saba acun

Acun Ilıcalı’nın bu anlattıkları karşısında çok şaşıran Saba Tümer ‘İnanmıyorum sana’ dedi. Ilıcalı’da ‘Hayatım skandallarla geçti’ diyerek yanıt verdi.


Finali öne çekildi! Tarih belli oldu

Finali öne çekildi! Tarih belli oldu

Yerel Seçim 2024

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cesur sahneler hakkında konuştu: Cesur sahneler hakkında konuştu: “Bizim korktuğumuz sahne”
Onlar bir araya geldi! Sosyal medya yıkıldıOnlar bir araya geldi! Sosyal medya yıkıldı
Finali öne çekildi! Tarih belli oldu Finali öne çekildi! Tarih belli oldu

'Hayatım skandallarla geçti' diyerek anlattı! Tv8'deki 'imam' detayı şaşkına çevirdi

Yorum yapın