Google Pixel Watch sızıntısı fiyat hakkında ipucu veriyor

Google Pixel Watch sızıntısı fiyat hakkında ipucu veriyorGoogle Pixel Watch, 6 Ekim‘de Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ile birlikte gözler önüne çıkacak. Akıllı saatle ilgili ilk resmi paylaşım geçtiğimiz mayıs ayında yapılmıştı. O dönemden bu yana akıllı saatin detaylarıyla alakalı sızıntılar da sürüyor.

Bu sızıntılardan birinde Pixel Watch’un LTE destekli modelinin Amerika’de 399 dolar karşılığında satılacağı belirtilmişti. Yeni bir sızıntıda ise Pixel Watch’un Wi-Fi ve Bluetooth versiyonunun Avrupa’da 250 ila 350 avro karşılığında satılacağı söyleniyor. Bu aralık oldukça geniş olsa da, asıl fiyatın aralığın alt sınırına daha yakın olması olası görünüyor. Örneğin, Galaxy Watch 5’in 40 mm versiyonu Avrupa’da 300 avro karşılığında satılıyor.

Bu sızıntıda Pixel Watch’un renk seçenekleri hakkındaki düşünce edinmek de mümkün oluyor. Renk seçenekleri Chalk (Tebeşir), Charcoal (Kömür) ve Obsidian (Volkan Camı) adını taşıyor. Hem Charcoal bununla beraber Obsidian siyahın tonları olduğu için aralarındaki fark da merak ediliyor.

Google Pixel Watch yuvarlak bir OLED ekranla gelecek. Samsung’un Exynos 9110 işlemcisini taşıyan akıllı saatte 1.5 yada 2 GB RAM, 32 GB depolama kapasitesi, 300 mAh pil ve doğal ki Wear OS işletim sisteminin bulunması planlanıyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın