Apple Watch Pro tasarımı için bir ipucu daha

Apple Watch Pro tasarımı için bir ipucu dahaApple’ın 7 Eylül etkinliğinde tanıtılacak yeni çıkan ürünlerden birisinin de Apple Watch Pro adıyla anılan akıllı saat bulunmasına kati gözüyle bakılıyor. Şirketin profesyonel sporcuları ve serüven severlere ulaşmayı hedeflediği yeni parlak zeka saatinin standart modele kıyasla daha dayanıklı olması bekleniyor. Tanıtıma sayılı saatler kala, zeki saatle ilgili sızıntılara da yenileri ekleniyor.

Apple Watch Pro’nun standart modelden daha fazla tuşa sahip olacağını yayınlayan kılıf fotoğrafları bir müddet ilkin ortaya çıkmıştı. Bunlara şimdi de saate ait olduğu belirtilen CAD tabanlı taslaklar eklendi.

Söz konusu görsellerde de Pro versiyonun standart Apple Watch’a kıyasla daha fazla tuşa sahip olacağı ayrım ediliyor. Apple’ın bu modelde 47 ve 49 mm olmak suretiyle iki kasa boyutu seçeneği sunacağı ve monitör büyüklüğünün de 2 inçe yakın olacağı belirtiliyor.

Apple’ın yeni akıllı saatiyle Garmin şeklinde markaların profesyonel sporculara ve macera severlere yönelik ürünleriyle rekabete gireceği anlaşılıyor. Ekranın büyümesi ve dayanıklılığın artmasına ek olarak, yeni parlak zeka saatin daha büyük bir pile sahip bulunmasına kati gözüyle bakılıyor. Apple’ın saat için hususi bir düşük güç modu seçeneği sunacağı da konuşulanlar arasında yer ediniyor.

Apple Watch Pro ve Apple’ın öteki zeki saatleriyle alakalı tüm detayları öğrenmek için çok azca daha sabretmek gerekiyor. Aynı etkinlikte yeni Apple Watch’ların yanı sıra iPhone 14 serisi de gözler önüne çıkacak. AirPods Pro 2’nin de etkinlikte duyurulacak ürünlerden biri olacağı söyleniyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın