Gönüllüleri arayın: TechCrunch Disrupt 2023’e giden yolda çalışın

rent a car 34

İki aydan daha az bir süre uzaktayız. TechCrunch Bozma 202319–21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek. Nakit akışı olmayan bir yol arıyorsanız, dinleyin. Sizin için mükemmel bir fırsatımız var.

TechCrunch Disrupt 2023’e ücretsiz geçiş nasıl alınır?

Etkinlik ekibimizi desteklemek için birkaç harika gönüllü daha arıyoruz. Bize sekiz saatinizi verin, biz de size üç günlük Disrupt için geçerli olan ücretsiz bir Genel Giriş kartı verelim!

Artı, gönüllü vardiyanızı tamamladığınızda, Disrupt Stage’deki tüm aksiyonu ve İnşaatçılar Aşaması. Diğer altı sahnemize bir Uzay Sahnesi ekledik. sektöre özgü yeni aşamalar, fazla. Ayrıca, tüm etkinliklere katılabilirsiniz. ara oturumları Ve yuvarlak masa tartışmaları halledebilirsin. Çıkış yapmak bozma gündemi — her hafta daha fazla oturum ekliyoruz.

ile tanışmak ve ağ kurmak için fuar alanına uğramayı unutmayın. Başlangıç ​​Battlefield 200 şirketler. Bu girişimlerin ilk 20’si, destansı Startup Battlefield saha yarışmasında 100.000 $’lık özsermayesiz para ödülü için rekabet etmeye devam edecek – sadece küçük bir zaman yatırımıyla ücretsiz olarak izleyeceksiniz.

Teknoloji, başlangıçlar, etkinlik planlama, pazarlama veya yukarıdakilerin tümü ile ilgileniyorsanız – uygula gönüllü olmak 5 Eylül’e kadar. Dünyaca ünlü bir startup etkinliği oluşturmak için gerekenleri görmenin harika bir yolu.

TechCrunch Disrupt 2023’te gönüllü sorumlulukları

10.000’den fazla katılımcıyla mücadele etmemize yardımcı olmanıza ihtiyacımız var ve gönüllüler, bu başlangıç ​​konferansını herkes için unutulmaz bir deneyim haline getirmeye yardımcı olmak için çeşitli görevleri yerine getiriyor. Herhangi bir zamanda şunları yapabilirsiniz:

  • Kayıt check-in ile ilgili yardım.
  • Yardımcı konuşmacılar.
  • Doğrudan katılımcılar.
  • Müşteri desteği sağlayın.
  • Tabela yerleştirin.
  • Rozetleri tarayın.
  • Satıcı kurulumunu destekleyin.

Lütfen aklınızda bulundurun: İş değişimi gönüllüleri kendi yemek, barınma ve yol masraflarından sorumludur. Ayrıca, 18 Eylül 2023 Pazartesi günü saat 15:00 ile 16:30 PDT arasında zorunlu bir oryantasyon toplantısına katılmanız gerekir. Tüm gönüllüler konferans boyunca en az 8 saat çalışırlar. Yüksek başvuru hacmi nedeniyle, yalnızca seçilen başvuru sahiplerini bilgilendireceğiz.

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek. Bize yardım eli uzatın, biz de size Silikon Vadisi’nin Süper Kasesi’ne ücretsiz bir bilet verelim. gönüllüye başvur 5 Eylül’e kadar ücretsiz geçişinizi almak için. Seni San Francisco’da görmek istiyoruz!

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın