TechCrunch Disrupt 2023’e ücretsiz katılmak için gönüllü olun

rent a car 34

Birinci sınıf bir teknoloji konferansı hazırlamak için küçük bir ordu gerekir ve biz de bu konferansa yardım edecek akıllı, istekli gönüllülerden oluşan bir tabur arıyoruz. TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül’de San Francisco’da. Kollarınızı sıvamak ve Disrupt’ı 10.000’den fazla katılımcı için harika bir deneyim haline getirmemize yardımcı olmak istiyorsanız, sizden haber almak istiyoruz!

Gönüllü olun ve TechCrunch Disrupt 2023’e ücretsiz giriş hakkı kazanın

Bize yardım edin ve sadece büyük bir etkinliğin nasıl üretileceğine ilişkin perde arkasını öğrenin, gösterinin üç gününe ücretsiz tam erişim hakkı kazanın. Vardiyanız sona erdiğinde, Disrupt Stage’deki tüm aksiyonu alabilirsiniz. İnşaatçılar Aşaması ve bizim sektöre özgü yedi yeni aşamafazla.

Ayrıca, katılabilirsiniz ara oturumları Ve yuvarlak masa tartışmaları — Disrupt’taki en popüler çekilişlerden bazıları — fuar alanında buluşup onları selamlayın Başlangıç ​​Battlefield 200 ezber bozan teknolojilerini sergileyen şirketler. Ve ağ oluşturmayı da unutmayın. Gösteriye katılan önde gelen kişi ve şirketlerle bağlantı kurmak için zamanınız ve fırsatınız olacak.

üzerinden başvuruları kabul ediyoruz. 5 Eylül. Ancak bu yuvalar hızla doluyor, yani başvurunuzu buraya gönderin EN KISA ZAMANDA!

TechCrunch Disrupt 2023’te gönüllüler ne yapar?

Gönüllüler, bu başlangıç ​​konferansını herkes için unutulmaz bir deneyim haline getirmeye yardımcı olmak için çeşitli görevleri yerine getirir. Herhangi bir zamanda şunları yapabilirsiniz:

  • Kayıt girişi ile ilgili yardım
  • Wrangle hoparlörleri
  • Doğrudan katılımcılar
  • Müşteri desteği sağlayın
  • Tabela yerleştirin
  • Tarama rozetleri
  • Destek sağlayıcı kurulumu

Lütfen aklınızda bulundurun: İş değişimi gönüllüleri kendi yemek, barınma ve yol masraflarından sorumludur ve zorunlu bir oryantasyon toplantısına katılmanız gerekir. 18 Eylül 2023 Pazartesi – 15:00 PT – 16:30 PT. Tüm gönüllüler konferans boyunca en az 8 saat çalışırlar. Yüksek başvuru hacmi nedeniyle, yalnızca seçilen başvuru sahiplerini bilgilendireceğiz.

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek. Bize yardım eli uzatın, biz de size Silikon Vadisi’nin Süper Kasesi’ne ücretsiz bir bilet verelim. gönüllüye başvur önce 5 Eylül ücretsiz geçişinizi almak için. Seni San Francisco’da görmek istiyoruz!

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2022’ye sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın