Goldman, Apple Card’ı kefaletle ödemeye çalışıyor olabilir

Apple ile ortaklık kurduktan dört yıl sonra Apple Card’ın lansmanıGoldman Sachs çıkışları izliyor olabilir.

bu Wall Street Gazetesi Goldman’ın yakın zamanda Apple ile yaptığı yüksek profilli anlaşmadan “çıkış yolu aradığını” bildiriyor. tasarruf hesaplarını içerecek şekilde genişletildi Apple Kart sahipleri için.

WSJ raporuna göre, yatırım bankacılığı firması görünüşe göre ortaklığı American Express’e devretmek için görüşmelerde bulunuyor, ancak şu ana kadar hiçbir şey kesinleşmemiş gibi görünüyor ve Apple’ın devri destekleyip desteklemeyeceği de net değil.

rent a car 34

Ancak böyle bir düzenlemenin gerçekleşmesi şaşırtıcı olmaz. Bu yılın başlarında, Goldman CEO’su David Solomon, “stratejik alternatifleri göz önünde bulundurarak” yatırım firmasının tüketici kolu için. Apple ile yaptığı anlaşmanın ötesinde, Goldman’ın tüketicilere dönük işi General Motors ve GreenSky ile bir kredi kartı ortaklığı içeriyor. Goldman’ın 2021’de 2,2 milyar dolara satın aldığı kredi şirketi.

Apple ve Goldman, WSJ hikayesiyle ilgili yorum taleplerine hemen yanıt vermedi. CNBC daha sonra kendi isimsiz kaynaklarına atıfta bulunarak benzer bir rapor yayınladı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın