Galaxy S23 Ultra’nın tasarımında sürpriz olmayacak

Galaxy S23 Ultra’nın tasarımında sürpriz olmayacakSamsung Galaxy S23 Ultra ile tanışmak için önümüzdeki yılın başlarına kadar beklemek gerekiyor. Ancak bu vaziyet telefonla alakalı haberlerin etrafta dolaşması için bir mani teşkil etmiyor. Ünlü duyumcu Ice Universe’in paylaşımına gore, S23 Ultra tasarım bakımından selefi S22 Ultra’dan pek değişik olmayacak.

S23 Ultra, selefi S22 Ultra ile aynı kalınlığa sahip olacak. Genişlik konusunda ise S23 Ultra 0.1 veya 0.2 mm öne geçecek. 5000 mAh pil ve 6.8 inç 3088 x 1440 piksel çözünürlüklü monitör da telefonun özellikleri içinde sayılıyor.

S22 Ultra’nın tasarımı büyük pil ve S-Pen yuvası benzer biçimde özellikler için bir fazlaca uygun karşılanmıştı. Dolayısıyla Samsung’un tasarımda büyük bir değişiklik yapmak istememesi naturel bir tercih olarak değerlendirilebilir.

S23 Ultra’daki en mühim değişikliklerden birisinin Snapdragon 8 Gen 2 işlemcinin varlığı olması umut ediliyor. Samsung’un One UI 5 kullanıcı arayüzünü de S23 Ultra’ya getirmesi öngörüler arasında yer ediniyor.

Söylentilere bakılırsa, Galaxy S23 Ultra 200 megapiksel çözünürlüğünde olan Samsung ISOCELL HP2 kamera sensörüyle gelecek. Diğer kameraların 3x ve 10x odak mesafelerinde bir değişim olması beklenmiyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın