Galaxy S23 görselleri değişen kamera tasarımını gösteriyor

Galaxy S23 görselleri değişen kamera tasarımını gösteriyorSamsung Galaxy S23 serisinin üyeleriyle tanışmak için 2023’ü beklemek gerekiyor. Ancak serinin üyeleriyle alakalı sızıntılar ve dedikodular uzun bir süredir etrafta dolaşıyor. Bunlara şimdi de S23 ve S23 Plus’a ilişkin olduğu söylenen ve OnLeaks tarafından paylaşılan yeni görseller eklendi. Söz konusu görseller, Samsung’un S23 serisinde kamera çıkıntısından kurtulacağını gösteriyor.

S23 ve S23 Plus’ın kamera tasarımının bu yılki S22 Ultra’ya yaklaşacağı söylenebilir. Ancak S22 Ultra’da ekstradan bir kamera sensörünün daha bulunduğunu belirtmek gerekiyor.

S23 ve S23 Plus’ın teknik özellikleri ise seleflerinden pek değişik olmayacak şeklinde görünüyor. S23’ün 6.1 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması umut ediliyor. S23 Plus’ın ise 6.6 inç ekranla geleceği belirtiliyor. İki telefonda da üç kameranın olacağı söylense de, kamera özellikleri bilinmiyor. Pek oldukça ülkede telefonların kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemcinin bulunmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

Galaxy S23 Ultra’nın ise S22 Ultra’dan pek oldukça yerde ayrışması planlanıyor. Samsung’un bu telefonda daha yüksek çözünürlüklü bir ana kamera sensörüne yer vermesine kati gözüyle bakılıyor. Şirketin bu telefonda 200 megapiksel çözünürlüğünde olan yeni bir kamera sensörüne geçiş yapabileceğine dair haberler daha önce gündeme gelmişti.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın