FutureCommerce360 Konferansı yeniden fiziki ortamda gerçekleştirilecek

FutureCommerce360 Konferansı yeniden fiziki ortamda gerçekleştirilecekE-tecim paydaşlarını bir araya getiren FutureCommerce360 Konferansı’nın ilki 2019’da gerçekleştirildi. Pandemide konferanslara ara vermeyen Alkaş, 2020-2021 yıllarında FutureCommerce360 sahnesini, kurduğu sektörel içerik ve paylaşım platformu Digital Network Alkaş’a (DNA) taşıdı. Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer, iki sene online aranın ardından ilk kez 27 Eylül’de fiziki olarak gerçekleştirilecek etkinliğin “Geleceğin Ticareti, Ticaretin Geleceği” başlığıyla düzenleneceğini söylüyor.

Levent Gökmen Demirciler lgokmen@ekonomist.Com.Tr

Alkaş tarafınca düzenlenen, e-ticaretin güncel ve vizyoner konularının ele alındığı, perakendenin e-ticaret paydaşlarını sektöre katkı sağlayacak canlı gösterim ve fiziki oturumlarla bir araya getiren FutureCommerce360 Konferansı’nın ilki 2019’da gerçekleştirilmişti. Pandemi ile birlikte konferanslara ara vermeyen Alkaş, 2020-2021 yıllarında FutureCommerce360 sahnesini, kurduğu sektörel içerik ve paylaşım platformu Digital Network Alkaş’a (DNA) taşıdı. Üyelik sistemi ile çalışan, sektörel konferans arşivlerini içeren ve online organizasyon düzen olanağı sağlayan platform üstünde toplam 8 canlı yayınla ulusal ve uluslararası konuşmacılar bir araya geldi.

İki sene online aranın peşinden ilk kere 27 Eylül 2022’de gerçekleştirilecek FutureCommerce360 etkinliği, 42 Maslak AVM, ESA Arena ve eş zamanlı canlı yayınla hibrit olarak Digital Network Alkaş (DNA)’ta sektör paydaşlarını yeniden bir araya getirecek. Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer, fiziki katılımın sınırı olan sayıda olacağı etkinlikte birbirinden değerli sektör liderleriyle e-ticarette yenilikçi fikirlerin 360 aşama masaya yatırılacağını söylüyor.

“Geleceğin Ticareti, Ticaretin Geleceği” başlığıyla düzenlenecek etkinlikte konuşmacılar arasında içinde yer alan Boyner Grup CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner, Next Academy Kurucusu Levent Erden, Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü E-İhracat ve Yeni Nesil Teknolojiler Daire Başkanı Hasan Önal, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve YetGen Kurucusu Prof. Dr. Erhan Erkut ve Perakende, E-tecim, Teknoloji alanlarında sektöre ses getirmiş üst seviye yöneticiler inceleme ve yorumlarını paylaşacak.

kaynak: ekonomist.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın