Futbolcu ve taraftarlardan romantik jest

Futbolcu ve taraftarlardan romantik jest3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle maç öncesi meydana getirilen seronomi sonrası maçın hakemleri Murat Tan, Kağan Kızmaz ve Ebru Ildız ve her iki takım oyuncuları Muhammed’e saha arasında armağan taktim ederken maçı izleyen tüm taraftarlar da Muhammed’i tribünlere çağırarak sevgi gösterisinde bulunmuş oldu.

Kendisi için sürpriz bulunduğunu belirten Muhammed Aydın, ‘Böyle bir şey beklemiyordum. Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler derneği başkanımız Harun Sak organize etmiş. Çok mutlu oldum. Bende bu vesile ile tüm engelli arkadaşlarımın engelliler gününü kutluyorum’ dedi.

Yenişehir Belediyespor başkanı Serhat Savcı’da, ‘3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle stadımızda görevli kardeşimiz Muhammed Aydın’ı böyle bir sürpriz yapmak istedik. Maçın hakemi sağ olsun seronomi sonrası Muhammed kardeşimizi sahaya davet ederek gününü kutladı ortaya güzel sahneler çıktı. Her iki takım oyuncalarımıza ve hakemlerimize teşekkür ediyorum. Muhammed kardeşimizi herkes fazlaca seviyoruz. Onun sevinçli olması hepimizi mutlu etti. Bu vesile ile Yenişehir Belediyespor yönetimi olarak tüm engellilerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyoruz’ dedi.

kaynak – linehaber

Similar Posts

Bir cevap yazın