Futbolcu ve taraftarlardan duygusal jest

Futbolcu ve taraftarlardan duygusal jest3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle maç öncesi meydana getirilen seronomi sonrası maçın hakemleri Murat Tan, Kağan Kızmaz ve Ebru Ildız ve her iki takım oyuncuları Muhammed’e saha içinde hediye taktim ederken maçı izleyen bütün taraftarlar da Muhammed’i tribünlere çağırarak sevgi gösterisinde bulundu.

Kendisi için sürpriz olduğunu belirten Muhammed Aydın, ‘Böyle bir şey beklemiyordum. Yenişehir Zihinsel ve Bedensel Engelliler derneği başkanımız Harun Sak organize etmiş. Çok sevinçli oldum. Bende bu vesile ile bütün engelli arkadaşlarımın engelliler gününü kutluyorum’ dedi.

Yenişehir Belediyespor başkanı Serhat Savcı’da, ‘3 Aralık Dünya Engelliler günü sebebiyle stadımızda sorumlu kardeşimiz Muhammed Aydın’ı bu şekilde bir sürpriz yapmak istedik. Maçın hakemi sağ olsun seronomi sonrası Muhammed kardeşimizi sahaya çayır ederek gününü kutladı ortaya güzel görüntüler çıktı. Her iki takım oyuncalarımıza ve hakemlerimize teşekkür ediyorum. Muhammed kardeşimizi hepimiz oldukça seviyoruz. Onun sevinçli olması hepimizi sevinçli etti. Bu vesile ile Yenişehir Belediyespor yönetimi olarak tüm engellilerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyoruz’ dedi.

kaynak – linehaber

Similar Posts

Bir cevap yazın