Fortnite artık Fire TV ve Amazon Luna’da mevcut

Fortnite şimdi uygun Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya ve Birleşik Krallık’ta Amazon’un bulut oyun hizmeti Amazon Luna aracılığıyla Fire TV’de. Amazon Prime üyeler oyunu bugün oynamaya başlayabilir ve diğer tüm müşteriler mevcut bir Luna+ aboneliğiyle veya yedi günlük ücretsiz Luna+ denemesine kaydolarak oynayabilir.

Popüler oyun yıllar önce Apple ve Google’ın mobil uygulama mağazalarından kaldırılmış olsa da, Fortnite hala Xbox Cloud Gaming ve GeForce Now üzerinden ücretsiz olarak oynanabiliyor. Ve şimdi Amazon Luna’da oynanabilir, ancak bir Prime üyeliğine veya bir Luna+ aboneliğine ihtiyacınız olacak. Prime üyelik ücreti aylık 14,99$ ve luna+ aboneliği aylık 9,99 ABD doları tutarındadır.

Amazon’un Eğlence Cihazları ve Hizmetlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Daniel Rausch, “Fortnite, ABD’deki Luna müşterilerinin en çok talep ettiği oyun oldu ve bu oyunu hizmete getirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. Blog yazısı. “Pahalı donanıma ihtiyaç duymadan oyun oynamayı daha erişilebilir ve daha uygun fiyatlı hale getirmeye kararlıyız.”

Luna ile kullanıcılar, Amazon’un Fire TV’sinde herhangi bir Fortnite oyun modunu, belirli akıllı TV’leri ve akışlı medya oynatıcıları, PC’leri, MacBook’ları, Chromebook’ları ve iPhone ve Android mobil cihazlarda tarayıcı aracılığıyla oynayabilir. Amazon, Amazon Luna’da Fortnite oynamak için sürekli olarak en az 10 Mbps’lik bir internet hızının gerekli olduğunu belirtiyor. Oyunlar, Amazon’un kendi Luna kumandası veya PlayStation ve Xbox kumandaları ile ya da fare ve klavye ile oynanabiliyor.

Amazon ayrıca Mayıs ayı boyunca Prime üyelerinin Prime Gaming’in bir parçası olarak dört oyun oynayabileceğini belirtti. hiçbir ek ücret ödemeden sunuyoruz. Dört oyun: LEGO DC Super-Villains, Resident Evil 2, Overcooked! ve Kurbağa Adasındaki Zaman.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın