Exxen ve Exxenspor üyelik ücretlerine büyük oranlarda zam geldi

Exxen ve Exxenspor üyelik ücretlerine büyük oranlarda zam geldiAcun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital gösterim platformu Exxen üyelik ücretleri genelinde bir fiyat artışına gitti. Yapılan zamla birlikte Exxen ve Exxenspor üyeliklerinde fiyatlar yüzde 50’ye varan oranlarda arttı.

Dizi, film ve şovların bulunduğu Exxen üyelik paketleri reklamlı ve reklamsız olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bunlara aylık veya senelik üyelik yaptırmak olası. Yıllık abonelikte de ödemeler aylık bazda yapılıyor, sadece aylık aboneliğe gore daha ucuza geliyor. Shiftdelete‘in haberine nazaran, Reklamlı ve reklamsız Exxen üyeliklerinin aylık ve senelik bedelleri, meydana getirilen zam daha sonra aşağıdaki benzer biçimde sıralanıyor:

  • Reklamlı Exxen Üyelik (Aylık): 39.90 TL
  • Reklamlı Exxen Üyelik (Yıllık): 33.50 TL x 12
  • Reklamsız Exxen Üyelik (Aylık): 54.90 TL
  • Reklamsız Exxen Üyelik (Yıllık): 45.90 TL x 12

UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarının yayın hakları da Exxen’de bulunuyor. Bu maçları izlemek için Exxenspor aboneliğine haiz olmanız gerekiyor. Bu aboneliğe haiz olanlar bununla beraber Exxen üyesi oluyor, platform dahilindeki öteki içeriklere erişim hakkı elde ediyor.

Exxenspor üyeliklerinde de büyük bir zam geldi. Hatta oranın normal Exxen aboneliklerine bakılırsa daha yüksek ölçüde olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan zam sonrasında yeni Exxenspor abonelik ücretleri aşağıdaki şeklinde sıralanıyor:

  • Reklamlı ExxenSpor Üyelik (Aylık): 119.90 TL
  • Reklamlı ExxenSpor Üyelik (Yıllık): 94.90 TL x 12
  • Reklamsız ExxenSpor Üyelik (Aylık): 134.90 TL
  • Reklamsız ExxenSpor Üyelik (Yıllık): 107.30 TL x 12

Exxen’de ne gibi içerikler var?

Exxen’de genel olarak Türkiye’nin sevilen oyuncuları ve küçümsenilmeyen sanatçıları, en oldukca takip edilen sosyal medya fenomenleri ve youtuberlar, diziler, formatlar, belgeseller, çocuklara ve gençlere özel içerikler seyirci ile buluşuyor.

Platformun yardım sayfasında belirtildiğine bakılırsa, tüm aile bireylerinin birlikte izleyebileceği, ancak Exxen’e özel üretilmiş Türkçe içerikler, Türkiye’nin biri olan yapımcıları ve Acun Medya tarafınca hazırlanan özel yapımlar Exxen’de sunuluyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın