Embracer’ın Gearbox Publishing çalışanlarını işten çıkardığı bildirildi

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Next’in geri dönüşünü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Burada konuşmak için başvurun ve buradan sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin. Etkinlikte ayrıca duyuracağız 25 en iyi oyun girişimi 2024’ün Oyun Değiştiricileri olarak. Bugün başvurun veya aday gösterin!


Embracer Group’un yeniden yapılanma planı Gearbox Publishing’i etkilemiş görünüyor. Takip etme Geliştirme stüdyosu Volition’ın dünkü kapanışı, Gearbox çalışanlarının Embracer’ın yeniden inşa çabaları sayesinde işten çıkarıldıklarını belirten gönderileri bu hafta ortaya çıktı. Pek çok çalışan Haziran ayına kadar işten çıkarıldığını bildirdi.

Oyun Geliştiricisi bildirildi Ağustos ayı başlarından itibaren kişisel işten çıkarma duyurularını içeren LinkedIn gönderileri. Eski bir Gearbox çalışanı olan Allan Jacquemart şunları söyledi: “Maalesef kimse bunun olacağını görmedi, ancak benim ve meslektaşlarımın Haziran ayında başlayan sözleşmeleri, deneme ayımızın son gününde feshedilmek zorunda kaldı (ki bu aynı zamanda benim de sözleşmemdi). doğum günü, yaşasın). Biz sadece grubun yeniden yapılanmasının kurbanlarıydık.” Jacquemart, Gearbox’ın Amsterdam lokasyonunda çalışan bir Fransız yerelleştirme uzmanıydı.

rent a car 34

Embracer duyuruldu yeniden yapılanma planı Haziran ayında CEO Lars Wingefors bunun “kaynaklarımızın kullanımını daha iyi optimize etmek” olduğunu söylemişti. Planda diğer hususlar arasında “Stüdyoların kapatılması ve henüz duyurulmamış ve getirisi düşük olan projelerin sonlandırılması” ve “Sahip olunan kaynaklara dayalı olarak iç kalkınmaya daha fazla odaklanılarak dış kalkınmaya yapılan yatırımların azaltılması” maddeleri yer alıyordu. veya kontrollü IP.”

Henüz bir oyun üretmemiş bir stüdyo olan Campfire Cabal’ın, yeniden yapılanmadan ilk etkilenenlerden biri olduğu iddia ediliyor. Gibi IGN tarafından bildirildi, eski yönetici yapımcı Bruno-Christian Belibou, LinkedIn’de Embracer’ın Haziran ayında stüdyodaki herkesi işten çıkardığını söyledi. Bu yılın başlarında Embracer’ın bir kayıp yaşadığı iddia ediliyor. 2 milyar dolarlık ortaklık Savvy Gaming Group ile. Anlaşmanın neden başarısız olduğu belli değil.

GamesBeat’in inancı Oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer” söz konusudur. Bu ne anlama gelir? Sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu size anlatmak istiyoruz. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın