DoorDash, teslimat görevlileri için ‘Zamana Göre Kazan’ seçeneği de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik sunar.

rent a car 34

DoorDash, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, platformunda kullanıcılar ve teslimat görevlileri için bir dizi yeni özellik sunuyor. En önemlisi, DoorDash, teslimatçılara kazanmanın iki yolu arasında seçim yapma seçeneği sunmaya başlayacak.

“Zamana Göre Kazanın”, teslimat görevlilerinin Garantili bir saatlik minimum ücret artı en üstteki ipuçlarının %100’ünü kazanın. DoorDash, saatlik ücretin ne olduğunu açıklamadı. DoorDash, ikinci seçeneğin “Teklif Başına Kazan” olarak adlandırıldığını ve platformda mevcut olan, ancak daha “verimli, kolaylaştırılmış bir öneri rotasıyla” mevcut kazanç modu olduğunu söylüyor. Bu şekilde kazanmayı seçen teslimatçılara kazanmayı bekleyebilecekleri garantili minimum miktar ve bahşişlerin %100’ü önceden gösterilecektir.

Görsel Kaynakları: Kapı Göstergesi

Şirket, “Zamana Göre Kazanın mevcut olduğu her atılımın başında, Atılganlar hangi kazanma modunu kullanmak istediklerini seçebilir ve istedikleri zaman atılmalarını sonlandırabilir ve mümkün olduğunda farklı bir modda yeni bir atılım başlatabilirler” dedi. bir blog yazısında. “Bu iki kazanç moduyla, Dasher’lar bugün benzeri görülmemiş bir seçeneğe, esnekliğe ve nasıl atılacağı konusunda kontrole sahip.”

DoorDash ayrıca kullanıcıların, siparişin yerine getirilmesinden sonraki 30 güne kadar teslimat görevlisi için bahşiş eklemesine veya bahşiş miktarını artırmasına olanak tanıyor. Ayrıca, yeni bir “Yol Boyunca Atılabilme” özelliği, teslimat görevlilerinin onları doğrudan yolculuklarının başlangıç ​​noktası olarak seçtikleri bölgeye götüren teklifleri otomatik olarak almalarını sağlayacaktır. DoorDash ayrıca, teslimat görevlilerinin artık konumlarını beş adede kadar güvendikleri kişilerle paylaşmasına izin vererek, teslimat yolculuğunda olduklarını, teslimat yolculuklarının sona erdiğini veya 911 yardımı istenip istenmediğini görmelerini sağlıyor.

Görsel Kaynakları: Kapı Göstergesi

Müşterilere gelince, DoorDash, uygulamanın üst kısmına, kullanıcıların market ve restoranlarda ihtiyaç duydukları her şeyi aramasına olanak tanıyan yeni bir evrensel arama çubuğu ekliyor. Uygulama ayrıca kullanıcıların tam olarak aradıklarını bulmalarını kolaylaştırmak için tasarlanmış göz atma, market ve perakende için yeni özel sekmeler ekliyor.

Başka bir güncelleme, kullanıcıların uygulamada birden fazla alışveriş sepeti başlatmasına izin verecek. Geçmişte, her seferinde yalnızca bir tane oluşturabiliyordunuz ve tamamlanmamış sepetleri kaydedemiyordunuz. Artık uygulamanın sağ üst köşesindeki sepet simgesine dokunarak tüm sepetlerinizi görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Bu tüketici uygulaması güncellemeleri, önümüzdeki birkaç ay içinde ABD, Kanada ve Avustralya’daki tüketicilere kademeli olarak sunulacaktır.

DoorDash ayrıca ALDI, Albertsons, Safeway, Meijer ve katılımcı 7-Eleven mağazaları dahil olmak üzere birden fazla ortakla birlikte DoorDash’te market teslimatı için SNAP/EBT çevrimiçi ödemeyi başlatıyor.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın