DJI Action 3 ile eski tasarıma geri dönebilir

DJI Action 3 ile eski tasarıma geri dönebilirDJI’ın en yeni aksiyon kamerasını eylül ayı arasında tanıtması bekleniyor. Henüz resmi bir açıklama gelmese de, kamerayla alakalı söylentiler etrafta dolaşıyor. Duyumcu DealsDrone’un paylaşımına gore, DJI Action 3 tanıdık bir tasarımla kullananların karşısına çıkacak.

DJI’ın Action 2’deki manyetik modüler tasarımdan vazgeçeceği ve özgün Osmo Action’a benzer bir tasarıma geçiş yapacağı söyleniyor. Action 2’nin modüler tasarımı beğeni toplasa da, kullanım odaklı problemler sebebiyle DJI’ın aldığı karar oldukça şaşırtıcı görünmüyor.

DJI Action 2’de kullanıcılar aşırı ısınma sorunundan fazlasıyla yakınma etmişti. Buna ek olarak, görüntülerin dahili hafızaya kaydedilmesi ve microSD modülüne imaj aktarımının zaman alması da bir öteki problem olarak göze çarpmıştı. Hafif ve kompakt tasarım drone sahipleri tarafınca beğeni toplasa da, DJI’ın daha “genel kullanıcı”ya hitap eden bir tasarıma dönmeyi seçtiği anlaşılıyor.

DJI Action 3 hakkındaki bilinenler şu an için bunlarla sınırı olan. Ancak önümüzdeki dönemde yeni detaylar karşılaşmak sürpriz olmayacaktır.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın