Daily Crunch: First Republic Bank hissesi, federaller kurtarma planını tartışırken rekor düşük seviyeye ulaştı

Her gün 15:00 PDT’de gelen kutunuza gönderilen TechCrunch’ın en büyük ve en önemli hikayelerinin özetini almak için, abone olun.

Equity podcast’imizin bugünkü bölümünde, ekip derinlemesine düşünmek için dalıyor First Republic’in hisse düşüşü SVB’nin çöküşünün kurbanı mı?veya suda başka bir şey olup olmadığı. Dinlemeye değer – her zamanki gibi!

Bugün kaçırılmaması gereken bir diğer jacquelyn‘nin Chain Reaction haber bülteni, şimdi karşıdan gelenleri ayırdığı yer Binance.US, Voyager ile yaptığı 1,3 milyar dolarlık anlaşmadan uzaklaştı.

Mutlu hafta sonları çocuklar. Yapmayacağımız hiçbir şeyi yapmayın. Adil olmak gerekirse, oldukça tuhaf olmamıza rağmen, bu size epeyce seçenek bırakıyor. Ve aslında, sen meli yapmayacağımız tonlarca şey yapmak. Deniz paraşütü yapmak, dünyanın en sinir bozucu sesini dinlemek ya da bütün günü pasta yapmak gibi. Ya da belki yeni bir bluegrass/funk/j-pop füzyon grubu yaratın, ChatGPT tarafından yazıldı.

Christine Ve hacı

TechCrunch İlk 3

  • Sonun başlangıcı?: Alex Bugün erken saatlerde First Republic Bank’ın hisse sıkıntılarının rüzgarını yakaladı ve hükümetin devreye girebileceğine dair haberler üzerine hisselerin %40 düştüğünü yazdı. “Bu, banka veya müşterileri için pek iyi değil. SVB’nin varilde olduğu süre boyunca ABD hükümeti tüm mevduatlarının güvenli ve erişilebilir olmasını sağlarken, bunun yeni fiili politika olduğuna veya First Republic müşterilerinin benzer korumalardan yararlanacağına dair henüz net bir gösterge yok.”
  • Eksik: Maniş Amazon’un kazançlarına bir göz attı ve göze batan bir eksiklik gördü: Yıllardır bir ilk olduğunu belirttiği Hindistan işinin yokluğu.
  • hepsi büyümüş: Brave Search, arama motoru için artık Bing’in dizinini kullanmıyor, raporlar İvan.

Başlangıçlar ve VC

Dramaaaaaaaa. Sık sık değil Başlangıç ​​rakipleri diğerlerinin gözü önünde savaşıyorancak bu ayın başlarında rakip Attentive’den bir fesih mektubu aldıktan sonra Twitterverse’e giren mobil mesajlaşma hizmetleri sağlayıcısı Postscript için durum böyle. Christine raporlar. Attentive’in mektubu, Postscript’in beslenme şirketi BUBS Naturals hakkında yazdığı ve web sitesinde yayınladığı bir müşteri vaka çalışmasına yanıt olarak geldi. listesi platformundan çıkarıldı.

Hizmetleri şeriata uygun hale getirmek, yeni bir fintech dalgası faiz almaz, kar paylaşımını benimser, alkol ve tütün işlemlerinden kaçınır, Katerina raporlar.

Ve işte sizi haftasonuna götürecek hoş, küçük bir kuyruk rüzgarı:

Müşteri deneyimini kökten iyileştirmek için veriye dayalı kişileri nasıl kullandık?

İnsanlar avatar seti.  Çeşitli insanlar avatar profil simgeleri.  kullanıcı avatarı  Erkek ve dişi farklı milletlerden karşı karşıyadır.  Erkek ve kadın portreleri.  Karakter koleksiyonu.  vektör illüstrasyonu

Görsel Kaynakları: Hanna Plonsak (yeni bir pencerede açılır) / Getty Resimleri

Gerçek müşterileri temsil eden avatarlar oluşturmak için kullanıcı etkileşimlerinden bilgi çekmek yerine, birçok ekip, insanların neyi sevip neyi sevmediğiyle ilgili kendi yargılarını ve tahminlerini değiştirecektir.

Impartner Üründen Sorumlu Başkan Yardımcısı Gary Sabin, şirketinin “uygulama, müşteri desteği ve müşteri başarısında kişi tabanlı hizmetler” geliştirmek için “rakamlara daldığını” ve “250 veri noktasına baktığını” söylüyor.

Bir yıl sonra, şirket daha yüksek müşteri memnuniyeti puanları ve NPS puanları elde etti. Sabin, “Bu kişiler bizim için çalışıyor” diyor. “Müşteri verileriniz, müşteri tabanınızda en önemli kişileri yaratmanıza yol açabilir.”

TC+ ekibinden üç kişi daha:

TechCrunch+ kurucuların ve startup ekiplerinin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olan üyelik programımızdır. buradan kayıt olabilirsiniz. Yıllık abonelikte %15 indirim için “DC” kodunu kullanın!

Büyük Teknoloji A.Ş.

Reddit’teki sonsuz gönderileri okumaktan bıktınız mı? Daha fazla dahil olmaya hazır mısınız? Şanslısın: Reddit, topluluk sohbeti için Discord benzeri kanalları test ediyor. Ve hayır, bunlar Reddit’in 2020’de kullanımdan kaldırdığı türden topluluk sohbet odaları olmayacak. İvan bu yeni kanalların “moderatörlere daha fazla kontrol vereceğini ve moderatörlerin subreddit yönetimi hakkında sohbet etmeleri için özel bir kanala sahip olacağını” yazıyor. Ayrıca, topluluk için bu özelliği etkinleştirmek isteyip istemediklerine en başta karar verebilecekler.”

Hafta sonu için yola çıkmadan önce beş tane daha alın:


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın