Daily Crunch: En karanlık, en derin sırlarınızı Twitter Circle’da yayınlamayın

Her gün 15:00 PDT’de gelen kutunuza gönderilen TechCrunch’ın en büyük ve en önemli hikayelerinin özetini almak için, abone olun.

Mutlu Pazartesi Sıkıntısı! sadece var Startup Battlefield 200 adaylarını sunmak için bir ay kaldıbu yüzden TechCrunch sahnesinde olmak ve şöhret, servet ve odadaki her girişimin, yatırımcının ve gazetecinin dikkatini çekmek için kendinizi fırlatmak istiyorsanız, belki buna başlayın!

Oh, ve bunu biliyor muydun Found podcast’imiz Webby ödülüne layık görüldü?

Christine Ve hacı

TechCrunch İlk 3

Başlangıçlar ve VC

Birçok insurtech, sigorta dağıtımı ve poliçe yönetimi için çözer. Yerine, Axle, gerçek zamanlı sigorta verilerine erişim sağlarkiralık araba şirketleri gibi müşterilerin operasyonel maliyetlerini azaltabilmeleri için otomatik sigorta doğrulaması ve devam eden kapsamın izlenmesi, Christine raporlar.

Tatil haftasonunda işler biraz daha yavaştı, ancak gözlerinizi ziyafet çekecek birkaç şey daha:

VC için yeni normalde, inşaatçılar kazanacak

Yan tarafında bir çekiç bulunan yıpranmış bir alet kutusu

Görsel Kaynakları: LEREXİS (yeni bir pencerede açılır) / Getty Resimleri

Contrary Capital’in genel ortağı Will Robbins, büyük risk sermayesi firmaları karmaşık bir strateji, araştırma ve ilişki kurma karışımı kullanarak anlaşma erişimi sağlıyor, ancak “her bir kurucunun vizyonuna ve inisiyatifine derinlemesine bakmak ilerlemenin tek yolu” diyor.

Anlaşma akışını toplama, bir teknoloji yığını oluşturma konusundaki bakış açısını paylaşan Robbins, çok fazla sermaye hazır olduğu için, “girişim sermayesi şirketlerinin masadaki tek ön şart sayfası olarak kazanabileceği günlere asla geri dönmeyeceğiz” diye yazıyor. ve “gelecek on yılı düşünen LP’ler için” ürünleştirme.

TC+ ekibinden üç kişi daha:

TechCrunch+ kurucuların ve startup ekiplerinin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olan üyelik programımızdır. buradan kayıt olabilirsiniz. Yıllık abonelikte %15 indirim için “DC” kodunu kullanın!

Büyük Teknoloji A.Ş.

Lütfen en yeni yazarlarımızdan birine TechCrunch’ta büyük bir hoş geldiniz deyin. Morgan Sung. Bugün, onun ilk hikayesi var. Meta Doğrulandı, bu da adınızın yanında küçük bir mavi onay işareti verir. Ancak, bu çeki alabilmek için yasal adınızı kullanmanız gerekiyor, bu da seks işçiliği çevrelerinde endişe uyandıran bir politika.

Bu sırada, Uber, süper uygulama Careem’deki hissesini sattı Emirates Telekomünikasyon’a 400 milyon dolar. Kirsten Careem’in 2012’de Uber’e araba çağırma rakibi olarak kurulduğunu ve o zamandan beri yiyecek ve paketler, otobüs hizmetleri ve kredi transferleri dahil olmak üzere başka teslimat özellikleri eklediğini yazıyor. Satışın kapanmasının ardından iki şirkete ayrılacak.

Ve sizin için beş tane daha var:


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın