Daily Crunch: Art arda ikinci çeyrekte milyonlarca abone Disney+ Hotstar’ı bıraktı

3d duvar kağıdı

Her gün 15:00 PDT’de gelen kutunuza gönderilen TechCrunch’ın en büyük ve en önemli hikayelerinin özetini almak için, abone olun.

Mutlu Perşembe, Crunchers! Bir teknoloji muhabiri olmak için heyecan verici bir zaman, bir ton eğlenceli hikaye gelecek. Öyleyse başlayalım! Hasta mañana, Christine Ve hacı

TechCrunch İlk 3

Başlangıçlar ve VC

ABD merkezli çoğu teknoloji yatırımcısı, muhtemelen daha küçük yatırımcı pazar yerleri AngelList ve Carta’ya aşinadır. Avrupa’da Almanya’dan Bunch ve Birleşik Krallık’tan Vauban (ABD merkezli Carta tarafından geçen yıl satın alındı) benzer bir iş yapmaya çalıştı. Ancak bunun arka planı, AngelList’in yıllar önce piyasaya sürülmesine rağmen Avrupa’nın düzenleyici ortamıyla mücadele etmesidir. Mike merak ediyorsa Odin, Avrupa’nın AngelList’e cevabı olabilir.

Eskiden, kurumsal bir bloga ve ücretli içeriğe sahip olmak, pazarlama departmanınızın içerik çabalarının özüydü ve bu yeterliydi. Ancak Salesforce ve HubSpot gibi daha büyük şirketler kendi tam gelişmiş medya kollarını başlattığından, içerik stratejinizi yeniden düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. AudiencePlus, her şirketin kendi medya platformunu yönetmesine yardımcı olmak istiyorve bugün şirket 5.4 milyon $’lık bir tohum yatırımını duyurdu, Ron raporlar.

Vurguların ve düşük ışıkların bir başka dağınıklığı:

Birleşme ve Satın Alma kodunun kilidini açmak: Anlaşmayı sağlayabilecek (veya bozabilecek) 5 faktör

Pembe bir zemin üzerinde beş lolipop kalp var ama sonuncusu paramparça.

Görsel Kaynakları: mjrodafotografia (yeni bir pencerede açılır) / Getty Resimleri

Bir birleşme veya devralma yeni bir ilişkinin başlangıcıdır, bu nedenle çoğu insan çıkışlara iyimserlikle yaklaşır.

Beş yıldan kısa bir sürede sekiz satın alma gerçekleştiren SmartBear CEO’su Frank Roe, “Ancak M&A dünyasında her şey pembe değil” diyor.

“Bu, korkaklara göre değil, karmaşık ve oldukça riskli bir karar. Karar ve sürece titizlik ve öngörü ile yaklaşmak esastır.”

Bu TC+ konuk yazısında, “başarılı bir birleşme ve satın alma yolculuğu için göz önünde bulundurulması gereken beş vazgeçilmez unsuru” paylaşıyor ve okuyuculara “‘gizli bir formül’ olmadığını” hatırlatıyor.

TC+ ekibinden üç kişi daha:

TechCrunch+ kurucuların ve startup ekiplerinin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olan üyelik programımızdır. buradan kayıt olabilirsiniz. Yıllık abonelikte %15 indirim için “DC” kodunu kullanın!

Büyük Teknoloji A.Ş.

Nataşa L hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve daha fazlasını verir. Avrupa Parlamentosu’nda bir dizi oylama Avrupa Parlamentosu Üyelerinin üretken yapay zeka için şeffaflık ve güvenlik kurallarıyla ilgili bir dizi değişikliği desteklediği bu sabah.

Bu sırada, Amanda bir tweet ile başlayan ve bir kitabın Amazon’da ilk 3’e girmesiyle biten bir hareketten bahsediyor. Hayır, “Grinin Elli Tonu” destanındaki başka bir kitap değil — “Bigolas Dickolas” tarafından bir tavsiye ve size tavsiye ediyoruz ne yapıyorsan bırak ve oku.

Ve sizin için beş tane daha var:

Daily Crunch: Art arda ikinci çeyrekte milyonlarca abone Disney+ Hotstar’ı bıraktı ile Christine Salonu orijinal olarak yayınlandı TechCrunch


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın