Daily Crunch: App Store incelemeleri ve sosyal medya, Snapchat’in yeni AI sohbet botuna karşı kullanıcı tepkisini gösteriyor

Her gün 15:00 PDT’de gelen kutunuza gönderilen TechCrunch’ın en büyük ve en önemli hikayelerinin özetini almak için, abone olun.

Twitter kendi ölümüne doğru kesinlikle saçma yürüyüşünü sürdürürken, ateşin alevlenmesini izlemek için patlamış mısırları alıyoruz. Diğer yandan: Mutlu Pazartesi millet! — Christine Ve hacı

TechCrunch İlk 3

  • peki mavi seni kontrol ediyor: 1 milyondan fazla takipçisi olan Twitter kullanıcıları, Twitter Blue için ödeme yapmasalar bile mavi onay işaretlerini geri aldılar, İvan raporlar. Hesap sahiplerinin çoğunun kendilerini abone olmaktan hemen ayırması ilginçtir. Belki bununla da ilgisi vardır Twitter sahte bir Disney hesabına altın onay işareti veriyor. İvan bununla ilgili daha fazlası var.
  • th-AI-nks yok: Snapchat kullanıcılarının “Yapay Zekam” özelliği hakkında söyledikleri bu. geçen hafta başlatıldı. Sarah sosyal medya devinin, kaldırılmasını istemek de dahil olmak üzere tek yıldızlı incelemelerde bir artış gördüğünü yazıyor.
  • Sana yakın olmak için: Kripto para birimi hakkında bir şüphe dalgasının olduğu bir zamanda, mağaza içi trafiği izlemek ve alışveriş yapanlarla çevrimiçi etkileşim kurmak için AI analitiğini kullanan bir şirket olan Cosmose, dijital para birimine giriyor. Rita Yakın zamanda 500 milyon dolar değerinde açıklanmayan bir finansman turunu kapatan Cosmose’un şimdi Near’ın kripto çözümüyle çalıştığını bildiriyor. Bunu yapmak için Stripe’ı düşürmek bile. Bu cesur bir strateji, Cotton. Bakalım onlar için işe yarayacak mı.

Başlangıçlar ve VC

CEO Hussein Fazal’a göre, eski adı Snapcommerce olan Super.com, kart kullanıcılarının kredi oluşturabilmesi için nakit geri ödeme kartı SuperCash’i geçtiğimiz Ekim ayında piyasaya sürdü ve dünya çapında toplu olarak bugüne kadar 150 milyon doların üzerinde tasarruf sağlayan 5 milyon müşteriyi bir araya getirdi. Şimdi, “sıradan Amerikalıların” birden fazla kategoride fırsatlar ve tasarruflar bulmasına yardımcı olmaya odaklandı.süper uygulaması aracılığıyla seyahat ve alışveriş dahil, Christine raporlar.

Silikon Vadisi’nin her şeyi otomatikleştirme arayışı hiç bitmiyor, bu da en son takıntısını açıklıyor: Auto-GPT. Özünde Auto-GPT, OpenAI’nin en son yapay zeka modellerinin çok yönlülüğünü yazılım ve hizmetlerle çevrimiçi etkileşim kurmak için kullanır ve X ve Y gibi görevleri “otonom olarak” gerçekleştirmesine izin verir. gibi bir okyanus kadar geniş ama bir su birikintisi kadar derin, Kyle raporlar.

Devam et, senin için bir avuç daha:

10 yıllık fintech başarısızlığı: İlk heyecanı karşılayamayan 3 fikir daha

"Arıza" Office Metaphor, buruşuk kağıt toplarla çevrili sarı bir okla çevrili bir çöp sepeti.

Görsel Kaynakları: TommL (yeni bir pencerede açılır) / Getty Resimleri

P2P borç vermeyi ve isteğe bağlı sigortayı hatırlıyor musunuz? Değilse, bunun iyi bir nedeni var: Çok fazla yutturmacaya rağmen, bunlar son on yılda başarısız olan birkaç fintech yeniliğinden sadece ikisi.

En son TC+ köşe yazısında, fintech danışmanı Grant Easterbrook, “başlangıçta ümit verici görünen ancak finansal hizmetler sektörünü değiştirmede büyük ölçüde başarısız olan” üç fikri daha inceledi.

Easterbrook’a göre, bu teklemeler günümüzün kurucularına ve yatırımcılarına değerli dersler sunuyor: “Fintech girişimcileri, ortalama bir tüketicinin parayı düşünmeyi sevmediği ve çoğu zaman onunla başkasının ilgilenmesini istediği şeklindeki temel ilkeyi hatırlamalıdır.”

TC+ ekibinden üç kişi daha:

TechCrunch+ kurucuların ve startup ekiplerinin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olan üyelik programımızdır. buradan kayıt olabilirsiniz. Yıllık abonelikte %15 indirim için “DC” kodunu kullanın!

Büyük Teknoloji A.Ş.

İşlerini yönetmeye gelince tüccarların uğraşması gereken çok şey var, ancak Shopify onların elinden bir şey almak istiyor. Shopify, B2B ödeme sağlayıcısı Melio ile çalışıyor Shopify platformu aracılığıyla faturaları konsolide edebilmeleri ve faturalarını daha otomatik bir şekilde ödeyebilmeleri için doğrudan fatura ödemeleri eklemek. mary ann Bunun, e-ticaret platformunun “tüccarlar için tek duraklı bir fintech olma teklifi” olduğunu yazıyor.

Çal, çal…bil bakalım kim arıyor? Bu PhonePe ve şirket Bir uygulama mağazasıyla Google’ın Hindistan’daki hakimiyetine meydan okuyun kendi. Walmart destekli şirket, “yüksek kaliteli reklamlar ve özel hedefleme, 12 dil desteği ve 7/24 canlı sohbet ile milyonlarca kullanıcıya birinci sınıf bir deneyim” sunuyor. Maniş raporlar.

Ve sizin için beş tane daha var:


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın