Disrupt 2023’te Startup Battlefield 200’e başvurmak için sadece iki hafta kaldı

Gözünüzü kırptınız ve birdenbire başvuru için sadece iki hafta kaldı. Başlangıç ​​Battlefield 200 de TechCrunch Bozma 2023. Belki başvurunuzu göndermeyi veya bitirmeyi amaçladınız, ancak hayat dikkat dağıtıcı şeylerle dolu. Bu nedenle, bu yüksek görünürlük fırsatının büyüklüğü hakkında zamanında bir hatırlatma olarak kabul edin.

Elinden kayıp gitmesine izin verme. Startup Battlefield 200’e Başvurun 15 Mayıs 23:59 PDT’ye kadar. (Bir başvuru başlattıysanız, ikinci bölümü tamamlamak için bir bağlantı için e-postanızı kontrol edin).

TC Disrupt 2023’te seçkin Startup Battlefield 200’e katılın!

TechCrunch editörleri binlerce uygulamayı inceler ve ardından büyük, olumlu bir etki yaratma olasılığı en yüksek olduğu düşünülen 200 öne çıkan, erken aşamadaki girişimi tek tek seçer. SB 200 şirketlerinin tüm kurucuları, yalnızca zor TechCrunch onay mührü ile birlikte gelen kaşeyi değil, aynı zamanda aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi başka avantaj, avantaj ve fırsatı da alır:

Disrupt’a tam erişim: SB 200 kurucuları, Disrupt’a ücretsiz olarak katılır, dört ek geçiş ve tüm sunumlara, aralara ve yuvarlak masa toplantılarına VIP erişimi alır.

Tüm gösteri için ücretsiz sergi alanı: SB 200, Disrupt’ta sergilenmesine izin verilen tek erken aşamadaki girişimler olacak. Kimse satın alarak sergi alanına giremez.

Yatırımcı ilgisi ve medya maruziyeti: Geleceğin tek boynuzlu atlarını arayan yatırımcılara ve bir sonraki büyük hikayeyi arayan gazetecilerin SB 200 kurucularıyla buluşup onları selamlamak için sergi alanına gideceğine bahse girebilirsiniz.

Atölye çalışmaları ve saha eğitimi: SB 200 kurucuları, Disrupt’a yaklaşan haftalarda özel atölyelere ve ustalık sınıflarına davet edilecek. TechCrunch personelinden özel satış konuşması eğitimi ve bir yıllık ücretsiz TechCrunch+ üyeliği alacaklar.

Yatırımcılardan ve TC editörlerinden oluşan bir kitleye kısa tanıtım: Vitrin Sahnesine adım attığınızda bu eğitim işinize yarayacaktır. Çok değerli geri bildirimler alacaksınız ve bir yatırımcının portföyüne girebilirsiniz.

100.000 dolarlık bir atış: TechCrunch editörleri, Startup Battlefield finalistleri olarak SB 200’den 20 startup seçecek. Bu 20 şirketin kurucuları özel saha koçluğu alacak, TechCrunch’ta bir makalede yer alacak ve sahnede tüm Disrupt seyircisinin önünde canlı sunum yapacak. Nihai kazanan, 100.000 $’lık hissesiz ödülü ve tüm ihtişamı evine götürür.

Inside Startup Battlefield Podcast’i

SB 200’ün bir parçası olmanın nasıl bir şey olduğunu gerçekten bilmek istiyorsanız, dört bölümlük podcast’imize göz atın, Başlangıç ​​​​Savaş Alanı İçinde. Sizi teknolojinin en çok beklenen startup yarışmalarından birinin perde arkasına götürüyor. Birinci bölüm, ne aradığımıza ve Startup Battlefield’ın diğer tüm startup yarışmalarından neden farklı olduğuna dair harika bir genel bakış sunuyor.

Bu fırsatın kaçmasına izin vermemekten başka ne söyleyebiliriz! Startup Battlefield 200’e Başvurun 15 Mayıs 23:59 PDT’ye kadar.

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın