Daily Crunch: Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük ikinci banka iflasında, federaller First Republic Bank’a el koydu ve onu JPMorgan Chase’e sattı

Her gün 15:00 PDT’de gelen kutunuza gönderilen TechCrunch’ın en büyük ve en önemli hikayelerinin özetini almak için, abone olun.

İçinde yaşadığımız ilginç bir dünya. Bankalar çöküyor ve dünya dönmeye devam ediyor.

Ve hey, bak! OpenAI şimdi daha da zengin! Alex Pazartesi özetinizle mikrofona geri döndü ve her zamanki gibi paketten çıkarmamız gereken çok şey vardı: Equity’nin bugünkü bölümünde OpenAI, kazançlar, First Republic Bank, bazı eğlenceli startup’lar ve ARM’nin halka arzını derinlemesine inceliyoruz. Burayı dinle.

Christine Ve hacı

TechCrunch İlk 3

  • Çöküşün eşiğinde: Düzenleyiciler, First Republic Bank’ı kapattılar ve FRB’nin 330 milyar dolarlık varlıklarını ve mevduatlarını satın alan JPMorgan Chase adında bir alıcı belirlediler. Bu sırada, Ingrid Federal Mevduat Sigorta Kurumu’nun 13 milyar dolar için kancaya takıldığını yazıyor. Tüm bunlar ortaya çıktıkça daha fazlası için bizi izlemeye devam edin.
  • Bir kişinin dağınıklığı başka bir kişinin başarısıdır: Elon Musk, geçen hafta test lansmanı sırasında planlandığı gibi kendi kendini hemen yok etmeyen SpaceX’in Starship’ine ne olduğu hakkında daha fazla bilgi paylaşmak için bu hafta sonu bir Twitter Alanına gitti. Darrell daha fazla var.
  • AI ilerlemek zorunda: İsrailli startup Alison, yaratıcı reklamcılığı analiz eden platformuna yapay zeka ekleme yaklaşımı nedeniyle özel olarak 5,1 milyon dolar fon alan en son reklam teknolojisi şirketi oldu. Mike.

Başlangıçlar ve VC

Dikey tarım hakkında yazılacak çok şey var. Birçok yönden teknoloji, artan gıda güvenliği endişelerinin, yaşlanan nüfusların ve potansiyel çevresel çöküşün ortasında umut veriyor. Brian yazar. Uzaydaki ilk şirketler, birim ekonomiyi (umarız) teknolojinin fiyat açısından mantıklı olduğu bir noktaya çekmeye odaklananlar olacak. Yukarı ve ileriye.

Haje’nin en sevdiği huysuzluklardan biri sıcak tanışmalardır. “Yatırımcıların neden ısrar ettiğini anlıyorum, ancak bana her zaman tembel ve kapsayıcı gelmediTC+’da yazıyor ve bir tür panzehir bulmaktan çok memnun: GoAhead iddia ediyor herhangi birinin sesini duyacakdünyanın neresinde olursanız olun veya ne inşa ediyorsanız edin, yeter ki pre-seed veya seed şirketi olun.

Bu güzel Pazartesi öğleden sonra sizin için bir avuç küçük ikram daha (Batı Kıyısı veya benzeri bir saat diliminde olduğunuzu varsayarsak. Değilseniz, o zaman bulunduğunuz yerde saatin kaç olduğunu yalnızca tanrı bilir. Ama umarız bir gün geçiriyorsunuzdur. ne olursa olsun iyi günler).

Sitenizin birden fazla kullanıcı katılım deneyimine ihtiyacı var

Asfaltta havaalanı biniş kapısı uzantısı

Görsel Kaynakları: John Lund (yeni bir pencerede açılır) / Getty Resimleri

İlk günlerde, kurucu ekiplerin çoğu sağlam satış hunileri oluşturmaya odaklanır, ancak hangi soruları soracağınızı biliyorsanız, müşterileri segmentlere ayırma işlemi satın alma sürecinde gerçekleştirilebilir.

Elde tutma ve dönüşümü artırmaya yardımcı olabilecek çeşitli değişkenleri paylaşan büyüme uzmanı Jonathan Martinez, yeni kullanıcıların geçmiş ürün deneyimleri veya gelecekteki hedefleri hakkındaki soruları yanıtlamalarını sağlamak, müşteri karakterleri oluşturmanın ilk adımı olduğunu söylüyor.

“Müşteri adayı formunuz veya işe alım akışınızla ilgili sorularla biraz daha sürtüşme ekleyebileceğiniz doğru olsa da, bunun tüketicilerinizin genel deneyimi için büyük temettüler ödeyeceği doğru.”

TC+ ekibinden üç kişi daha:

TechCrunch+ kurucuların ve startup ekiplerinin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olan üyelik programımızdır. buradan kayıt olabilirsiniz. Yıllık abonelikte %15 indirim için “DC” kodunu kullanın!

Büyük Teknoloji A.Ş.

Bir zamanlar bir Twitter mavi çek aldıysanız, kaybettiyseniz, ancak yakın zamanda biyografinizi düzenlediyseniz ve yeniden göründüğünü gördüyseniz, yalnız değilsiniz. Amanda bulundu biyografinizi güncellerseniz mavi onay yeniden görünür. Kalmıyor, ama bugün hakkında LOL yapacak bir şey var.

Freevee’ye hazırlanın – bu bir fiil olabilir mi? Sarah Amazon’un pompalayacağını yazıyor 100 Amazon Orijinali bu yıl ücretsiz akış hizmetine girdi.

Ve şimdi sizin için beş tane daha:


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın